Яким буде громадський транспорт майбутнього? Автор: lesya · Опубліковано: 28.12.2011 10:36 · Розділ: Нові технології

З якихось причин експерти впевнені, що громадський транспорт майбутнього буде виконаний у футуристичному стилі.

Транспорт майбутнього буде виконаний у футуристисчному стилі
Транспорт майбутнього буде виконаний у футуристисчному стилі

Отож цього року дизайнери зі всього світу спробували втілити свої уявлення та продемонструвати світові, яким, власне, буде громадський транспорт майбутнього. Вони розробили декілька цікавих концептів міського та міжміського громадського транспорту.

1) Wastewater fueled SKhy bus. Цей автобус, який в якості палива повинен використовувати брудну воду, був створений португальським дизайнером Аланом Монтеро (Alan Monteria). Автобус безпілотний – ним повинна керувати комп'ютерна система, а вміщуватиме він близько 128 пасажирів. Пасажирські перевезення повинні здійснюватися за допомогою спеціальних GPS-датчиків.

2) Coventry rapid transit system - швидкісна транзитна система. Розробником цього концепту є дизайнер Метью Прайс (Matthew Price). Спеціаліст упевнений, що його концепт можна буде втілити в життя вже у 2030 році. Цей фантастичний поїзд повинен рухатися по рейках за рахунок дії двигунів, розташованих під колесами.

3) Futuristic Aurora transportation concept. Це футуристичний та водночас екологічний поїзд майбутнього оснащений світлодіодними вогнями LED та різними комп'ютерними системами. Всередині поїзда - безліч довідкових карт маршрутів для забезпечення максимального комфорту пасажирів. Окрім того, в поїзді обладнаний зручний та майже повністю автоматизований вагон-ресторан.

4) Noiseless Cristal for the future - безшумний автобус майбутнього під назвою Кристал. Авторство цього концепту міського транспорту належить дизайнеру Дідьє Мандарі (Didier Mandart). У цьому концептуальному транспортному засобі можна перевозити, як мінімум, шістьох пасажирів (по дві особи у кожному вагончику). Основною особливістю цього міні-автобуса в стилі high-tech є те, що він абсолютно безшумний та чудово підходить для міських доріг.

Джерело: http://infuture.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.