Різдвяні Робіни Гуди: хакери зламали сайт Stratfor, переказавши гроші біднякам Автор: lesya · Опубліковано: 27.12.2011 21:45 · Розділ: Події у світі

Цими днями, якраз напередодні католицького Різдва, знаменита група хакерів під назвою Anonymous зламала сайт американського аналітичного центру стратегічних прогнозів Stratfor, викравши номери понад 4000 кредитних карт передплатників центру, їхні паролі та домашні адреси.

За словами одного з хакерів, головною метою цієї акції, проведеної в ніч на Різдво, було пограбування великих компаній, таких як, приміром, Apple Inc. та US Air Force. Окрім того, в поле зору комп’ютерних злочинців з якихось причин потрапила поліція штату Майамі. Вилучені таким шляхом кошти, за словами членів Anonymous, підуть на благодійні потреби. До речі, на сьогоднішній день низка постраждалих уже підтвердили здійснення відповідних транзакцій на їхніх рахунках.

Зауважимо також, що центр Stratfor, головний офіс якого розташований в Техасі, забезпечує своїх клієнтів політичним, економічним, а також військовим аналізом ситуації з метою зниження різного роду ризиків, передаючи необхідну інформацію за допомогою електронних листів, відеороликів тощо.

Хакери планують зламати сайт Apple Inc. (фото взято з сайту geek.com)
Хакери планують зламати сайт Apple Inc. (фото взято з сайту geek.com)

Та одним лише зломом сайту компанії Stratfor група Anonymous не обмежилася, опублікувавши також у соціальній мережі Twitter знущальний пост, у якому обіцяє, що злам сайту Stratfor - це лише початок у довгому списку "різдвяних" жертв. Перед текстом красувався заголовок: "Вже не так таємно і приватно?"

Угрупування "анонімусів" отримало популярність наприкінці 2010 року, коли його учасники організували серію атак на сайти компаній та організацій, які так чи інакше перешкоджали діяльності скандально відомого ресурсу "Вікілікс". "Анонімуси" переслідують переважно політичні цілі, відстоюючи свободу поширення інформації та свободу слова в Інтернеті. Під удар хакерів цього угрупування раніше потрапляли комп'ютерні мережі найбільшого за обсягом активів банку США - "Бенк оф Америка", Нью-Йоркської фондової біржі та навіть НАТО.

Джерела: http://www.newsru.co.il

http://www.itar-tass.com/


Інші новини розділу