На лондонських вулицях з'явився даблдеккер майбутнього Автор: lesya · Опубліковано: 26.12.2011 23:41 · Розділ: Авто-мото

Цими днями новий лондонський даблдеккер вперше з’явився на вулицях міста. За просьбою лондонських транспортників дизайнери створили машину, яка в цілому зберегла образ попередників, хоча й була спроектована з нуля.

Так, на зміну знаменитим лондонським червоним двоповерховим екіпажам прийшов автобус наступного покоління. Нове авто, яке гармонійно поєднує в собі футуризм та ретро, повинне надійти в серійне виробництво вже до літньої Олімпіади-2012. А поки що британці вирішили провести випробування першого робочого екземпляру.

Нагадаємо, що проект даблдеккера XXI століття показали світові ще в 2010 році. До речі, за зовнішнє оформлення, компоновку та оформлення салону незвичайного футуристичного автомобіля відповідали співробітники знаменитої дизайнерської студії Томаса Хізервіка (Thomas Heatherwick), а створенням самого автобуса займалися працівники компанії Wrightbus. До речі, новий даблдеккер обладнаний гібридною силовою установкою.

Лондонський даблдеккер виїхав на вулиці
Лондонський даблдеккер виїхав на вулиці

Повідомляється також, що нове авто, яке отримало назву New Bus for London, стало набагато комфортнішим як для пасажирів, так і для водія. Асиметричне оформлення та розташування вікон забезпечує кращим оглядом і одних, і других. Окрім того, розробники даблдеккера подбали й про удосконалення доступу в салон (апарат обладнали трьома дверима та сходами по обидва боки автобуса). На додачу новий автомобіль на 40% економніший, ніж звичайний дизельний автобус, що, без сумніву, прийдеться до душі транспортникам.

До речі, раніше партнери демонстрували виключно повнорозмірні макети, і лише недавно перша так би мовити «жива» машина виїхала на вулиці британської столиці.

Джерело: http://www.membrana.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.