Топ-10 зброї майбутнього Автор: lesya · Опубліковано: 26.12.2011 18:08 · Розділ: Нові технології

З мечів та списів людство перейшло на автомати та ядерні бомби, а яка зброя чекає нас у майбутньому? Популярне видання New Scientist опублікувало рейтинг десяти технологій майбутнього в галузі озброєння.

1. Автономна зброя - автоматизовані транспортні засоби, спрямовані на те, щоб знайти та знищити ворожі війська й обладнання на землі чи в повітрі. Працювати така зброя повинна за допомогою бортових комп'ютерів завдяки численним сенсорам, які отримуватимуть та інтерпретуватимуть дані про збройні сили ворогів, використовуючи при цьому вбудовану зброю.

2. Високоенергетичні лазери - потужні енергетичні промені, які, рухаючись прямими лініями зі швидкістю світла, за допомогою великих дзеркал, які зосереджуватимуть сильні лазерні промені в точці на мішені, випалюватимуть поверхню цілі, пошкоджуватимуть боєголовки, запалюватимуть паливо або ж активізуватимуть вибухові речовини на відстані кількох тисяч кілометрів.

Яка ж зброя чекає нас у майбутньому?
Яка ж зброя чекає нас у майбутньому?

3. Космічна зброя зможе виявити та знищити об'єкт в будь-якій точці на землі, в повітрі та навіть у найближчих околицях, в космосі.

4. Гіперзвукова авіація передбачає створення літальних апаратів, які переміщатимуться в атмосфері з гіперзвуковими швидкостями, здійснюючи маневри з використанням сил аеродинаміки. Гіперзвукові ЛА зможуть досягти швидкості ракети за відсутності важкого окислювача.

5. Система масового хвильового впливу: двометрова антена та спеціальний мобільний генератор зможуть виробляти та направляти радіаційний промінь на 95 гігагерц. Верхній шар шкіри поглинає ці хвилі, в результаті чого виникає нестерпний біль, який триває протягом 5 секунд. Таким способом можна контролювати величезну юрбу людей.

Окрім того, фахівці підкреслюють важливість розвитку ядерних технологій, особливо ядерних ракет,
не оминаючи увагою електрошокери; особливе місце фахівці відводять електронним бомбам та багатошаровій протиракетній обороні. І насамкінець, ніяку зброю майбутнього неможливо уявити без інформаційної війни, яка дозволить вклинюватися в потік інформації, життєво важливий для ворожих операцій.

Купить пневматический пистолет в Украине можно практически на любом базаре. Но с учетом того, что растет число травматизма через неправильное использование пистолета, каждый должен понимать, что он несет ответственность за ношение оружия.

Джерело: http://www.km.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.