Реклама Hyundai привернула увагу мільйонів Автор: lesya · Опубліковано: 26.12.2011 10:38 · Розділ: Авто-мото

Незвичайний рекламний хід представників знаменитої компанії-автомобілевиробника Hyundai привернув увагу мільйонів автолюбителів у США.

Так, нещодавно співробітники компанії придумали досить-таки незвичайний спосіб заявити про себе: всі бажаючі отримали унікальну можливість зіграти в гоночну гру «Hyundai race» на величезному екрані, встановленому на площі Таймс-сквер у Нью-Йорку. Повідомляється, що ця оригінальна акція, яка таким незвичайним способом має на меті прорекламувати спорткупе Hyundai Veloster, триватиме до кінця 2011 року. До речі, саме на Hyundai Veloster і ганяють по віртуальній трасі гравці.

Щоправда, для того, щоб зіграти, всім бажаючим доведеться спершу скачати програму під назвою «Hyundai race», яка доступна для скачування в онлайн-магазині App Store. Після цього слід підключитися до безкоштовної WiFi-мережі Hyundai на Таймс-сквер – і ви стаєте учасником віртуальної гонки, спостерігаючи за тим, як всі маневри відображаються на величезному екрані. Після закінчення гонки на екран виводиться результат останнього гравця у загальному рейтингу.

Величезний екран розташований на Таймс-сквер
Величезний екран розташований на Таймс-сквер

За словами віце-президента відділу маркетингу американського підрозділу компанії Hyundai Стіва Шеннона, така гоночна гра здатна перетворити звичайнісіньку зовнішню рекламу в інтерактивну взаємодію, що у свою чергу суттєво підвищує рейтинг бренду. І що найважливіше: ця реклама не лише не нав'язлива, але й викликає справжній інтерес у глядачів – як учасників перегонів, так і випадкових перехожих. До речі, площею Таймс-сквер щодня проходить близько 1,5 млн осіб.

Джерело: http://www.autonews.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.