У Бразилії народилося двоголове немовля Автор: lesya · Опубліковано: 23.12.2011 23:58 · Розділ: Події у світі

Нещодавно на півночі Бразилії, в штаті Пара, народилося двоголове немовля. Вага новонародженого складає близько 5 кг, а почувається дитина добре. Немовля отримало подвійне ім'я - Еммануель та Ісус.

Зробивши під час вагітності ультразвукове обстеження, 25-річна Марія де Назаре дізналася, що виношує двоголову дитину. Спочатку медикам здалося, що у жінки народяться близнята, однак дещо пізніше з'ясувалося, що в її утробі – дитина з двома головами, двома шиями, але одним серцем, печінкою, легенями та іншими органами.

Двоголове немовля народилося цілком здоровим (фото взято з сайту micro-news.ru)
Двоголове немовля народилося цілком здоровим (фото взято з сайту micro-news.ru)

Ясна річ, що медики одразу ж виключили народження природнім шляхом, адже воно могло загрожувати життю як дитини, так і матері. Отож лікарі вирішили зробити кесарів розтин. Операція пройшла успішно, і медики з подивом виявили, що народжений малюк повністю здоровий.

За словами фахівців, у даному випадку в хірургічному втручанні нема необхідності, адже дві голови Еммануеля-Ісуса функціонують автономно та не потребують поділу. Таким чином, молоду матір Марію де Назаре з таким незвичайним немовлям планують виписати уже наступного тижня.

Зауважимо також, що цього року в Бразилії вже народжувалися двоголові діти. Так, перед цим незвичайне немовля народилося у 27-річної Суелі Феррейра зі штату Параїба, однак дитина була хворою, кволою, і померла всього через декілька годин після появи на світ.

До речі, сучасні діти не перестають дивувати медиків, заганяючи їх іноді в глухий кут. Так, приміром, дворічний мешканець Великобританії на ім’я Елфі Клемп шокував вчених своєю унікальною генетичною будовою – так, хлопчик став першою у світі людиною, у якої виявили додатковий набір ДНК.

За словами фахівців, дитина-мутант страждає цілим "букетом" захворювань: це і проблеми з травленням, і порушення зору (малюк народився сліпим, та через три місяці прозрів), і м'язова дистрофія тощо.

Джерело: http://top.rbc.ru


Інші новини розділу