Голландські телеведучі з'їли по шматку плоті один одного в прямому ефірі Автор: lesya · Опубліковано: 23.12.2011 21:40 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно двоє насправді екстремальних голландських телеведучих черговий раз вразили глядачів: на очах здивованої публіки вони з'їли по шматку плоті один одного безпосередньо в прямому ефірі телепередачі нідерландського каналу BNN. Повідомляється, що до початку самого шоу хірург відрізав по шматку тіла у кожного з них, після чого вже в рамках телепередачі м'ясо підсмажили і з'їли.

Знамените британське видання Daily Mail називає імена сміливців - це Денніс Сторм та Валеріо Зено. Молодики виконали цей трюк в прямому ефірі програми "Піддослідні кролики" (Proefkonijnen), в ході якої порушують найрізноманітніші табу та роблять найдивовижніші речі.

Відомо також, що Деннісу Сторму хірург відрізав шматок м'яса сідниць, а Валеріо Зено позбувся шматка живота. Зрозуміло, що видалені хірургом шматки живого тіла були невеликими, розміром в декілька сантиметрів. Після цього кухар підсмажив м'ясо на олії, не додаючи ніяких спецій - для того, щоб учасники цього дивовижного та безглуздого дійства могли відчути справжній смак плоті один одного.

Ведучі відмовилися прокоментувати смак людського мяса
Ведучі відмовилися прокоментувати смак людського мяса

Чоловіки з'їли м'ясо на очах усіх присутніх у студії та глядачів по інший бік екрану. Після трапези Денніс та Валеріо заявили, що в людському м’ясі немає нічого особливого та що вони анітрохи не шкодують про свій вчинок. Та разом з тим вони відмовилися охарактеризувати смак з'їденого м'яса.

Окрім того, телеведучі впевнені, що їхній вчинок є законним, оскільки вони обидва добровільно погодилися на канібалізм. Натомість юрист, до якого продюсери програми звернулися за коментарями, підкреслює, що насправді все далеко не так просто. За його словами, у Денніса Сторма та Валеріо Зено, а також у хірурга, який оперував їх, можуть виникнути серйозні проблеми з правосуддям.

На завершення телеведучі заявили, що цей акт канібалізму нітрохи не загрожує їхньому здоров'ю, оскільки м'ясо було добре просмажене.

Джерело: http://top.rbc.ru


Інші новини розділу