Рейтинг найпопулярніших б/в автомобілів України Автор: lesya · Опубліковано: 23.12.2011 19:08 · Розділ: Авто-мото

Цими днями експерти оприлюднили рейтинг найпопулярніших серед українців автомобільних марок вторинного ринку за підсумками 2011 року. При складанні даного рейтингу до уваги брали не нові автомобілі, а авто б/в.

Так, за даними експертів, які займалися укладанням рейтингу, в 2011 році українці найчастіше купували автомобілі ВАЗ, Volkswagen та Mercedes, отож трійку найпопулярніших марок авто на вторинному ринку України склали саме ці марки.

Популярними залишаються автомобілі марки ВАЗ (фото взято з сайту auto.tochka.net)
Популярними залишаються автомобілі марки ВАЗ (фото взято з сайту auto.tochka.net)

Так, починаючи з січня 2011 року лише через портал AUTO.ria.ua було продано більше 22 тис. ВАЗів, 12 тисяч Volkswagen та більше 10 тисяч автомобілів марки Mercedes.

Зауважимо, що загалом рейтингів було складено два: один – попередній – складався на основі підсумків продажів перших шести місяців 2011 року, другий – за підсумками цілого року.

Повідомляється також, що на четвертому місці остаточного списку, як і півроку тому, опинився Opel (більше 8,5 тис проданих автомобілів).

При цьому, наголошують експерти, у другій частині ТОП-10 порівняно з попереднім рейтингом, складеним за підсумками першої половини року, відбулося лише одна зміна.

Так, за даними порталу, автомобілі Renault, які вперше увійшли до "десятки" ще півроку тому, продовжили своє сходження. Так, уже в грудні цього року автомобіль піднявся ще на одну позицію, зайнявши в підсумку 9-е місце.

Таким чином повний список ТОП-10 найпопулярніших б/в автомобілів України 2011 року виглядає наступним чином:

1.На першому місці розташувалася марка ВАЗ;

2. На другій сходинці опинився Volkswagen;

3. Замикає трійку лідерів Mercedes;

4. На четвертому місці розташувався Opel;

5. На п’ятій сходинці опинилася вітчизняна марка Daewoo;

6. Шостим став Ford;

7. На сьомому місці - BMW;

8. Восьме місце – у японської марки Toyota;

9. Дев’ята сходинка дісталася Renault;

10. Замикає десятку найпопулярніших б/в автомобілів України марка Mitsubishi;

До речі, експерти підкреслюють, що в списку найпопулярніших б/в авто не знайшлося місця для Hyundai, який цього року став лідером з продажу нових автомобілів в Україні.

Джерело: http://korrespondent.net


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.