У Йорданії прийняли закон, який дозволяє гвалтувати жінок іншої віри Автор: lesya · Опубліковано: 21.12.2011 08:30 · Розділ: Релігія

Ісламський світ з кожним днем дедалі більше знущається з жінок. Так, цими днями представники ісламської радикальної організації Мінбар Аль-Туахід Валь-Джихад опублікували фетву шейха Абу Хумам Аль-Атарі, члена шаріатської ради Йорданії, у якій дозволяється викрадати і ґвалтувати жінок іншої віри.

"Немає сумніву, що, за законами шаріату, захоплення жінок невірних, які ведуть війну з ісламом, та насильство над ними є річчю допустимою, незалежно від того, чи належать вони до категорії людей Писання, куди входять християни та іудеї, або є язичниками ( сюди входять представниці всіх інших релігій)”, - пишеАль-Атарі. "Однак це можна робити лише доставивши здобич в Дар-аль-іслам (землю ісламу), де імам повинен цю здобич справедливо поділити. В іншому випадку ув'язнених чіпати не можна", - зробив "гуманістичне" зауваження шейх.

Окрім того, Аль-Атарі також підкреслює, що перед тим, як захопити невірну жінку, попередньо «слід розглянути всі можливі наслідки такого діяння. Тобто, якщо, приміром, імам у тій чи іншій країні вважає, що захоплення та ґвалтування жінок невірних призведе до більшого згуртування немусульман, які у відповідь почнуть піддавати насильству мусульманських жінок, та якщо мусульманських сил у цій країні недостатньо для запобігання цьому, то імаму слід заборонити такі дії».

Шейх цитує видатного тлумача Корану, імама аль-Куртубі аль-Малікі, який помер у 671 році. Свого часу він наголошував на тому, що «більшість вчених, включаючи Маліка ібн Анаса (711-795), аль-Шафії (767 -820), Абу Ханіфа (699-767) та інших видатних вчителів ісламу, вважали, що захоплення невірних жінок скасовує захист, який вони мали до цього, дозволяючи тим, кому дістанеться захоплена жінка, вступати з нею в інтимний зв'язок» Під «захистом» тут слід розуміти шлюб з «невірним».

Шаріат оберігає тільки мусульманських жінок
Шаріат оберігає тільки мусульманських жінок

Окрім того, Аль-Атарі зазначає, що до вступу в інтимний зв'язок з жертвою має пройти певний період. Час очікування залежить від того, чи є жінка, приміром, вагітною - в такому разі слід дочекатися народження дитини. Також забороняється сексуальний зв’язок з жінкою в період менструації. Та якщо вона настільки молода, що ще не досягла періоду менструації, тоді слід почекати близько одного місяця.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.