Найдорожчу квартиру Нью-Йорка придбав російський олігарх Автор: lesya · Опубліковано: 21.12.2011 11:09 · Розділ: Економіка

Цими днями російський бізнесмен Дмитро Риболовлєв придбав найдорожчу квартиру в центральній частині Нью-Йорка. ЇЇ вартість становить 88 мільйонів доларів. За даними фахівців, ця угода стала найдорожчою в історії продажів нерухомості на Манхеттені.

Повідомляється також, що площа 10-кімнатних апартаментів "пентхаус" з вікнами, що виходять на Центральний парк Нью-Йорка, перевищує 626 квадратних метрів, а тераса, яка її оточує, розкинулася на території площею понад 190 квадратних метрів.

Колишній основний власник підприємства "Уралкалій", чий статок на сьогоднішній день оцінюється в 9,5 мільярда доларів, знаходиться на 93-му місці в списку найбагатших людей світу.

Вікна квартири виходять на Центральний парк Нью-Йорка
Вікна квартири виходять на Центральний парк Нью-Йорка

Таким чином, в разі переїзду до Нью-Йорка, підприємець увійде до п'ятірки найбагатших мешканців міста, поступаючись промисловцю Девіду Коху, меру міста Майклу Блумбергу, підприємцю Джону Полсону та фінансисту Рональду Перельману.

Однак власником дорогих апартаментів став не сам мільярдер, а його дочка Катерина Риболовлєва - студентка американського університету, яка використовуватиме квартиру для проживання під час своїх візитів до Нью-Йорка. Повідомляється також, що Катерина народилася в Росії, протягом останніх 15 років проживала в Швейцарії та Монако.

Розкішні апартаменти займають цілий поверх будинку, збудованого в 2006-2008 роках за проектом знаменитого архітектора Роберта Стерна. Майбутні власники квартири заздалегідь попросили архітектора при проектуванні будівлі врахувати всі їхні побажання, отож у будинку - стелі висотою понад чотири метри та максимально широкі віконні прорізи. Окрім того, квартира оздоблена червоним деревом, бразильським рожевим деревом, венеціанською штукатуркою, французькою цеглою 19-го століття, оніксом та, нарешті, мармуром.

Сусідом доньки Риболовлєва стане ще один росіянин, який придбав розкішні апартаменти вартістю 48 мільйонів доларів у житловому комплексі Plaza Hotel, розташованому по інший бік Центрального парку, - знаменитий композитор Ігор Крутой.

Джерело: http://news.rambler.ru

http://www.mignews.com


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.