У Стамбулі відкрили акваріум з відеофільмами 5D Автор: lesya · Опубліковано: 20.12.2011 15:14 · Розділ: Природа

Цими днями у Стамбулі відкрився новий акваріум Istanbul Akvaryum. Він став одним з найбільших акваріумів у цілому світі. Загальна протяжність маршруту становить 1,2 кілометра, а всі відвідувачі мають чудову можливість ознайомитися з підводним та надводним світом від Чорного моря до Тихого океану.

Розпочавшись біля берегів Чорного моря, маршрут «поведе» туристів в протоку Босфор, Мармурове море, Суецький канал, Червоне море та Антарктику, а звідти через Панамський канал та Атлантичний океан відвідувачі акваріуму потраплять в дощові ліси Амазонії. На шляху туристам зустрічатиметься різноманітна живність, адже в акваріумі мешкає понад 1500 видів морських та сухопутних представників фауни, не говорячи вже про різноманітні рослини.

Відвідувачі зможуть пообідати у кафе чи ресторані
Відвідувачі зможуть пообідати у кафе чи ресторані

Загалом акваріум Istanbul Akvaryum складається з 64 менших акваріумів загальним об'ємом понад 6800 кубічних метрів. Окрім того, творці акваріуму подбали про всі зручності для своїх відвідувачів: тут передбачена окрема паркова, розрахована на 1200 місць, кафе, ресторан та сувенірний магазин. А якщо комусь набридне безпосереднє та безперервне спілкування з природою, то тут можна також пограти в інтерактивні ігри, або ж за окрему плату переглянути фільми в міні-кінотеатрах 5D, у яких відтворюється не лише об'ємне зображення та звук, але й різноманітні погодні умови - вітер, дощ, туман тощо.

Акваріум розташувався в приміському районі Флорія - туди можна дістатися зі Старого міста на таксі – вартість проїзду становить близько 40 турецьких лір (приблизно $ 22), або ж на електричці від станції Sirkeci Station всього за 2 ліри (близько $ 1) в один кінець. Квиток в аквапарк для дорослого коштуватиме 29 лір (близько $ 16), пільговий - 22 ліри (близько $ 12), а для дітей до 2 років вхід безкоштовний. Окрім того, є можливість заощадити, купивши «сімейний» квиток на трьох осіб всього за 68 лір (близько $ 36).

Джерело: http://kp.ru/daily/


Інші новини розділу