Для того, щоб схуднути, необхідно просто розслабитися Автор: lesya · Опубліковано: 20.12.2011 12:11 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно група новозеландських вчених в рамках проведення спеціального дослідження з’ясувала вельми цікавий факт: спеціалісти дійшли висновку, що тим особам, які понад усе хочуть схуднути, необхідно просто розслабитися. А для цього, як твердять фахівці, було б добре зайнятися медитацією та йогою. Спеціалісти вважають, що відчуття тривоги та стрес якимось чином збільшують бажання їсти продукти з високим вмістом калорій.

Дослідження проводилося протягом 2 років. За цей час фахівці проводили спостереження за жінками, які намагаються схуднути. Загалом у дослідженні вчених взяло участь 225 жінок, у яких медики констатували ожиріння.

Медитація допоможе скинути вагу (фото з сайту erudition.com.ua)
Медитація допоможе скинути вагу (фото з сайту erudition.com.ua)

Всіх учасниць експерименту поділили на три групи. Таким чином, третина представниць прекрасної статі використовували метод "розумного тіла", який передбачав медитацію, заняття йогою та позитивну візуалізацію, в ході якої учасниці експерименту уявляли, якими вони бачать себе в майбутньому. Друга група жінок займалася фізичними вправами та харчувалася корисними продуктами. І, нарешті, остання група представниць прекрасної статі просто отримувала інформацію про те, як слід правильно харчуватися для того, щоб схуднути.

За словами керівника дослідження доктора Каролін Хорват (Caroline Horwath) з Університету Отаго в Новій Зеландії (the University of Otago, in New Zealand), всім без винятку учасницям експерименту вдалося не набрати вагу. Однак розпрощатися з зайвими кілограмами вдалося лише тим, хто використовував йогу та медитацію. В середньому жінки з першої групи схудли на 2,5 кілограми.

Таким чином, саме релаксація, на думку дослідників, є ефективнішим та, що найголовніше, корисним способом схуднути, особливо у порівнянні з дієтами.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.