Єгипетський шейх порівняв жіноче обличчя з піхвою Автор: lesya · Опубліковано: 19.12.2011 16:40 · Розділ: Події у світі

Мусульманські лідери не перестають дивувати публіку. Так, декілька днів тому ми розповідали про імама, який вважає огірки та моркву овочами занадто «сексуальними» для жінок, і ось уже знову світ сколихнула чергова хвиля обурення, викликана висловлюванням одного з єгипетських політиків. Так, цими днями лідер єгипетської Салафістської партії - другої за кількістю мандатів у єгипетському парламенті - відомий мусульманський проповідник шейх Абу-Ішак аль-Хувайніе порівняв жіноче обличчя з… піхвою, наголошуючи на необхідності повністю закривати жіночі обличчя паранджею.

Окрім того, шейх Аль-Ішак прославився також своїм висловлюванням, у якому виправдовує грабіж, зґвалтування та поневолення «невірних».

Єгипетський шейх наголошує на необхідності закривати жіночі обличчя
Єгипетський шейх наголошує на необхідності закривати жіночі обличчя

Ясна річ, що таке нахабне порівняння жіночого обличчя зі статевим органом викликало обурення у єгипетських жінок. Більше того, значна кількість чоловіків також висловили своє незадоволення, однак салафісти виступили на захист свого лідера.

Окрім того, представники партії салафістів, отримавши майже 20 відсотків голосів на недавніх парламентських виборах, закликають заборонити іноземним туристкам розгулювати містами та вулицями Єгипту з відкритими обличчями та купатися на пляжі в бікіні.

Таким чином, туристична індустрія Єгипту опинилася під загрозою, адже одразу ж після приходу до влади ісламістів у країні можуть заборонити алкоголь та бікіні.

І хоча ще зовсім недавно "Брати-мусульмани" запевняли, що продовжать заохочувати туристичний бізнес, ультра-консервативний кандидат в президенти Хазем Салех Абу Ісмаїл нещодавно заявив, що має намір просувати "безгрішний туризм".

У рамках цієї концепції жінкам під загрозою арешту буде заборонено з'являтися на пляжі в бікіні, заборонятиметься також спільне купання чоловіків і жінок, вживання алкоголю та азартні ігри.

Нагадаємо також, що Абу Ісмаїл є кандидатом від партії салафітів "Аль-Нур", яка на парламентських виборах у країні зайняла друге місце.

За словами представника партії Надера Баккара, партія "Аль-Нур" не має наміру забороняти пляжний туризм. Та вони хочуть ввести так званий "безгрішний" (халяльний; халяль - дозволені вчинки в шаріаті) туризм.

До речі, за офіційними даними минулого року Єгипет відвідали близько 15 млн. іноземців, однак зі зміною політичної та соціальної ситуації туристів може стати значно менше, і країна втратить солідні кошти.

Джерело: http://www.newsland.ru/


Інші новини розділу