У США народилося одне з трьох найменших немовлят світу Автор: lesya · Опубліковано: 19.12.2011 10:33 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями в американському Лос-Анджелесі народилася третя найменша дитина світу. На момент своєї появи на світ крихітна Мелінда Стар Гуїдо важила не цілих 270 грамів (9.5 унцій). На сьогоднішній день вона є одним з найменших немовлят, які народилися живими. Адже, за твердженням фахівців, переважна більшість немовлят її розмірів народжується мертвими, однак лікарі готуються виписати дівчинку додому вже на Новий рік.

"Вона завжди боролася. Всі медсестри в один голос твердять, що вона дуже напориста", - розповіли батьки дівчинки Хейден Ібарра і Йованом Гуїдо.

Дівчинка народилася на цілих 16 тижнів раніше призначеного терміну. Лікарі розповіли, що протягом перших трьох-чотирьох днів вони попереджали батьків, щоб ті були готові до найгіршого.

"Щодня та не один раз ми говорили з матір'ю та батьком, намагаючись пояснити їм, що тут слід жити кожною хвилиною", - розповів один із медиків.

Новонароджена Мелінда вміщалася на долоні лікаря
Новонароджена Мелінда вміщалася на долоні лікаря

Перші місяці свого життя крихітна Мелінда провела у відділі інтенсивної терапії для новонароджених у Південній Каліфорнії. Майже щодня її 22-річна мати залишається біля ліжечка немовляти, намагаючись не відлучатися навіть на ніч.

Під час вагітності, у Хайді Ібарри (Haydee Ibarra) був підвищений кров'яний тиск, і це становило серйозну небезпеку як для майбутньої матері, так і для плоду. Окрім того, у жінки спостерігалися проблеми з плацентою. Та попри це плід отримував правильне харчування, достатньо крові та кисню. До речі, лікарі знали, що Мелінда важитиме менше фунта, однак вони були здивовані тим, наскільки маленькою і тендітною вона народилася.

"Перші декілька тижнів життя дівчини знаходилося на волосині. Ніхто з нас навіть не думав, що дитина виживе", - розповів журналістам Рангасамі Раманатан (Rangasamy Ramanathan).

На сьогоднішній день стан здоров’я дитини стабілізувався. Окрім того, низка медичних організацій планують простежити за Меліндою протягом наступних шести років для забезпечення їй правильного догляду та здорового повноцінного життя в майбутньому. На даний час Гуїдо перебуває в Neonatal Intensive Care Unit, успішно набираючи вагу та ріст.

"Вона дуже хоче залишитися тут, вона хоче жити", - впевнена мати дитини.

Джерело: http://www.pravda.ru/

http://www.americaru.com


Інші новини розділу