Ipad упростит жизнь американским пилотам Автор: lesya · Опубліковано: 19.12.2011 10:24 · Розділ: Нові технології

Стало известно, что с 16 декабря этого года пилотам авиалиний American Airlines разрешат пользоваться планшетными компьютерами Ipad для упрощения процесса полета. По словам специалистов, такое нововведение позволит пилотам быстро и эффективно находить необходимую информацию, связанную с управлением полетами. Кроме того, пилоты получат возможность управлять самолетом более эффективно: вместо того, чтобы тратить время на перелистывание страниц книг, хватит нескольких кликов, и текст будет найден.

Правда, сначала Ipad позволят для использования исключительно на борту самолетов Boeing 777, однако уже в ближайшее время это нововведение коснется всех бортов американской авиакомпании, утверждают специалисты Федерального управления гражданской авиации США.

Что тут говорить: всем понятно, что такое нововведение небезосновательное. И действительно, планшеты Ipad смогут заменить американским пилотам огромное количество бумажных носителей: считывания карт полетов и бортовой документации с помощью компьютера сможет заменить множество книг, вес которых иногда достигает 15 килограммов.

Заметим также, что решению использовать в самолетах планшеты предшествовало полугодовое обсуждение: у специалистов компании было множество сомнений и замечаний по этому поводу, однако впоследствии эксперты в конце-концов пришли к выводу, что такое нововведение является абсолютно безопасным.

На борту самолетов будут использовать планшетные компьютеры (фото с сайта http://www.livedragon.ru)
На борту самолетов будут использовать планшетные компьютеры (фото с сайта http://www.livedragon.ru)

Напомним также, что до того момента, как планшет решили использовать американские авиаперевозчики, одна из британский авиакомпаний решила обеспечить своих стюардесс компьютерами, на которые загружались списки пассажиров, инструкции по безопасности и другая необходимая информация. Далее использовать планшеты решились и японские авиакомпании.

Заметим также, что описанные выше нововведения становятся особенно актуальными в свете выхода нового Ipad 2, усовершенствованного и, несомненно, несравненного лидера рынка планшетных компьютеров.

Источник: http://www.from-ua.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.