Рейтинг найбільш надійних автомобілів Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2011 01:40 · Розділ: Авто-мото

Цими днями німецькі експерти в галузі автомобілевиробництва склали рейтинг найнадійніших автомобілів. Спеціальне дослідження проводилося співробітниками організації TUV. В результаті фахівцям вдалося з’ясувати, що найбільш надійними є автомобілі німецьких та японських марок. Окрім того, саме ці авто найрідше вимагають ремонту.

Доцільно зауважити, що результати проведеного німецькими експертами дослідження загалом нікого не здивували, адже японські та німецькі авто завойовують першість у рейтингу найнадійніших автомобільних марок світу вже декілька років поспіль.

Найнадійнішими авто стали японські та німецькі марки
Найнадійнішими авто стали японські та німецькі марки

В рамках дослідження інспектори TUV перевірили 7779312 автомобілів. Для того, щоб скласти рейтинг, фахівці просили оцінити свої автомобілі власників, які користуються машинами протягом трьох років та більше 10-11 років. Найкращі показники в обох категоріях виявилися у таких відомих автомобільних марок, як Porsche, Toyota і Mazda - при цьому гібрид став найбільш надійним у категорії «до трьох років», а спорткар 911 – визнано найвитривалішим "довгожителем". Таким чином, до ТОП-10 увійшли фактично "японці" та "німці". "Американець" в рейтингу лише один - Ford Fusion.

У даному контексті нагадаємо, що зовсім недавно згідно з американським рейтингом марка Jeep була визнана найбільш надійною серед усіх американських брендів.

Отож Топ-10 найбільш надійних авто, на думку фахівців TUV, виглядає наступним чином:

- На першому місці опинилася Toyota Prius;

- За нею слідує Toyota Auris;

- Замикає трійку найбільш надійних автомобілів Mazda 2;

- Четверте місце дісталося Porsche Boxter;

- На п’ятій сходинці розташувався VW Golf Plus;

- За ним іде Ford Fusion;

- Сьоме місце у Toyota Corolla Verso;

- Восьме місце зайняла Mazda 3;

- На дев’ятій сходинці - Opel Agila;

- Замикає десятку найбільш надійних автомобілів світу Suzuki SX4.

Джерело: http://www.kolesa.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.