Google назвав найпопулярніші запити українців за 2011 рік Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2011 20:29 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями співробітники знаменитої компанії Google склали рейтинг найпопулярніших пошукових запитів українців за 2011 рік. За даними ЛІГАБізнесІнформ, цього року українських користувачів найбільше цікавив футбол, соціальні мережі та, як не дивно, серіали.

"Набір пошукових запитів дозволяє відстежити, які саме події цікавлять українське суспільство. І виявилося, що футболом цього року цікавилися все більше й більше", - зазначив директор Google в Україні Дмитро Шоломко.

Спершу оприлюднили статистику по місяцях. Згідно з нею у січні 2011 року українців найбільше цікавили вибухи в Макіївці, в лютому – результати матчу Шахтар-Рома, у березні - землетрус в Японії, в квітні українців приваблювала тема Великодня, а в травні найбільше запитів тематично пов’язувалися з Євробаченням, в червні - результати ЗНО 2011, в липні українців затопило спортивною хвилею у вигляді бою Кличко-Хей, наприкінці літа всіх цікавив арешт Тимошенко. Осінь виявилася справжньою фавориткою футболу: у вересні лідирував матч Україна-Уругвай, в жовтні - відкриття Олімпійського, а в листопаді – матч Україна-Німеччина, в грудні - жеребкування Євро-2012. "Результати грудня неповні: на сьогоднішній день люди починають шукати подарунки", - говорить Шоломко.

Українці в грудні цікавилися жеребкуванням на Євро-2012 (фото взято з сайту)
Українці в грудні цікавилися жеребкуванням на Євро-2012 (фото взято з сайту)

Топ-10 запитів 2011 року виглядає наступним чином:

- vkontakte.ru;

- фільми 2011 року;

- гугл;

- однокласники;

- холостяк;

- інтерни;

- погода;

- YouTube;

- ігри;

- фото.

За підсумками 2011 в категорії Людина року перше місце дісталося Стіву Джобсу, в подіях першість отримав «суд над Тимошенко», а в покупках року – «авто», серед картинок року на першому місці опинилися «красиві картинки», у категорії Фільми року на першому місці «тачки 2», в категорії їжа року – «малосольні огірки», а в категорії «як?» на першому місці опинився запит «Як навчитися цілуватися» (до речі, запиту «як вийти заміж» дісталося друге місце), а в категорії «що таке» переміг запит «любов».

Джерело: http://korrespondent.net


Інші новини розділу