Індійська курка знесла яйце рекордних розмірів Автор: Вікторія · Опубліковано: 11.06.2009 16:51 · Розділ: Цікаві факти

Господарі ферми в індійському штаті Пенджаб прославилися завдяки своїй курці: знесене нею яйце потрапило в місцеву книгу рекордів "Лімка", індійський аналог Книги рекордів Гінеса. Яйце важить 162 г, має 10 см довжини, та 5 см висоти.

Безіменній курці породи ломан, на момент пологів виповнилося 10 місяців. Як пише індійське видання Hindu, мати-рекордсменка важила всього 1,25 кілограма. Господар несучки, Кумар Йоші безмежно радіє за птаха. "Це було величезною несподіванкою. Зазвичай кури цієї породи відкладають яйця вагою 50-60 грамів", - відзначив Йоші, на фермі якого є 30 тисяч птахів.

Представник "Лімкі," Мутана Сінгх заявив індійському агентству PTI, що про знесене в Пенджабі яйце згадується на 21-й сторінці національної книги рекордів в розділі "Сільське господарство". Попередній рекорд був встановлений в 2003 році. Тоді курка знесла яйце вагою 160 грамів в штаті Андхра-прадеш.

фото взяте з сайту arbroath.blogspot.com
фото взяте з сайту arbroath.blogspot.com

А найбільше куряче яйце, занесене до книги рекордів Гінеса, важило 235 г, а сама несучка – 9 кілограм. В нього був світлий жовток та ще одне яйце всередині.

Джерела: panasianbiz.com

gad.org.ua


Інші новини розділу