Продукти, які обезболюють Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2011 15:53 · Розділ: Краса і здоров'я

У більшості людей, як тільки їх щось заболить, рука сама тягнеться за таблеткою. Та, за словами фахівців, зловживання обезболюючими може мати сумні наслідки. Зрозуміло, якщо біль надто гострий, без таблетки вам не обійтися. Та якщо біль терпимий та не має якоїсь серйозної причини, а зумовлений просто надмірною втомою, напругою, хронічним «млявим» запаленням, то зняти його допоможуть продукти, які містять капсаїцин - потужний природний анальгетик.

Спеціалісти твердять, що його в надлишку в таких продуктах, як:

1. Перець чилі або кайенский перець – саме на основі цих рослин виготовляють перцеві пластирі та бальзами, які дуже ефективні при болю в суглобах.

Перець чилі зніме біль в суглобах
Перець чилі зніме біль в суглобах

2. Гірчиця. Якщо ви з'їсте шматочок чорного хліба, намащеного міцною гірчицею, ви позбудетеся головного болю, викликаного перевтомою.

3. Імбир. У східній медицині цей корінь з давніх-давен використовувався для заспокоєння зубного болю. Однак не варто намагатися «запхати» шматочок імбиру всередину хворого зуба, так можна лише додаткову інфекцію занести. А ось відвар для полоскання ротової порожнини буде дуже ефективним.

4. Часник. Капсаїцин разом з протимікробними речовинами, яких так багато міститься в часнику, допоможе зняти загальний гарячковий стан та болі при запаленнях.

5. Темний шоколад. І хоча ці ласощі не містять капсаїцину, зате саме вони лідирують серед продуктів зі стимуляції виробництва ендорфінів. А ці гормони радості «за сумісництвом» теж є анальгетиками. Отож якщо голова розколюється від проблем та суєти, найкращі ліки - шматочок шоколадного тортика.

Джерело: http://www.med2.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.