Facebook допоможе людям, схильним до суїциду Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2011 13:20 · Розділ: Суспільство

Цими днями популярне агентство Associated Press повідомило, що вже найближчим часом найбільша у світі соціальна мережа Facebook запустить у США програму, покликану допомогти людям, яких навідують думки про самогубство.

Програма повинна дозволити користувачам Facebook миттєво зв'язуватися з консультантами Національної гарячої лінії із запобігання суїцидів США (National Suicide Prevention Lifeline) за допомогою спеціального вбудованого чату соцмережі.

Окрім того, користувачі Facebook зможуть повідомляти фахівців про суїцидальні думки своїх друзів, натискаючи на спеціальне посилання поруч з їхніми повідомленнями. Тим користувачам, які залишили подібні повідомлення, адміністрація соцмережі відправлятиме електронного листа з пропозицією зателефонувати на гарячу лінію або ж прийти за посиланням для спілкування в чаті з фахівцем.

Так, за статистикою, найчастіше бажаючі вчинити самогубство залишають відповідні повідомлення на сторінках соціальної мережі. Наприклад, восени цього року американець написав повідомлення про суїцид в Facebook перед тим, як убити свою дружину, родичів, а згодом і себе, повідомляє видання The Washington Post.

За даними фахівців, у США щодня близько 100 осіб зводять рахунки з життям, а щороку накладає на себе руки близько 36 тисяч американців. Як повідомляє The Washington Post, пошукові системи Google і Yahoo при запиті "suicide" (самогубство) протягом тривалого часу виводили першим результатом пошукової видачі сайт Національної гарячої лінії із запобігання суїцидів США.

Соціальна мережа постарається запобігти самогубствам
Соціальна мережа постарається запобігти самогубствам

На даний час ці пошуковики, як і російська пошукова система "Яндекс", першими пошуковими результатами виводять сайти, які допоможуть користувачеві відмовитися від нав’язливих думок про самогубство.

Нагадаємо також, що популярна соціальна мережа Facebook налічує понад 800 мільйонів зареєстрованих користувачів. Разом з цим 50% з них заходять на сайт соцмережі щодня.

Джерело: http://www.ria.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.