У Британії створили ідеальні презервативи Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2011 08:05 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно фахівці британської компанії TheyFit спробували вирішити проблему поганого прилягання презервативів раз і назавжди. За даними MedDaily, чоловікам було запропоновано на вибір 95 розмірів презервативів. Така ідея у співробітників компанії з’явилася після того, як в результаті проведення відповідного опитування виявилося, що значна кількість чоловіків знімає презерватив під час статевого акту якраз через погане прилягання, а це значно підвищує ризик передачі венеричних захворювань.

Отож тепер для того, щоб точно визначити свій власний розмір, компанія радить завантажити з сайту спеціальну таблицю та сантиметр, які можна просто-на-просто роздрукувати на принтері. За словами представників компанії, дослідникам знадобилося близько 15 років для вивчення проблеми та розробки лінійки розмірів.

На даний час ціна "ідеальних" презервативів становить близько $ 11 за упаковку з шістьма презервативами. А розміри йдуть від 3,8 сантиметра в ширину та закінчуються презервативами завширшки понад 7 сантиметрів.

А незадовго до цього винахідливий американець створив презерватив для п'яних. Створений ним "кондом на підв'язках" допомагає впоратися з тремтінням рук, відсутністю освітлення, загальним збудженням чи надмірною втомою, які можуть раптово спіткати чоловіка в кульмінаційний момент бурхливої ночі.

Винахідником цього презерватива є тесляр Б'ю Томпсон, у якого ця ідея з’явилася на підставі власного багатого та гіркого життєвого досвіду.

Томпсон створив презервативи на підвязках
Томпсон створив презервативи на підвязках

"Зі мною часто траплялося так, що після нічної пиятики я не міг одягти презерватив - просто нічого не бачив. Доводилося в найбільш невідповідний підбігати до вікна, сподіваючись на промінь світла вуличних ліхтарів, але й це не допомагало. І знаєте, до чого доводив весь цей алкоголь та незграбність? Все закінчувалося провалом", - поділився Томпсон.

Підв'язки, винайдені американцем, допомагають спритно натягнути презервативи за лічені частки секунди. Томпсон розповів, що йому вдалося продати у США близько двох мільйонів гумових виробів, а тепер він планує поширити свою діяльність і на Європу.

Джерело: http://www.rosbalt.ru


Інші новини розділу