Дорожні стереотипи Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2011 01:31 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно група німецьких соціологів провела вельми цікаве опитування глобальних масштабів, встановивши найпоширеніші стереотипи водіїв один про одного. Так, виявляється за тим, якою машиною володіє людина, автомобілісти можуть розповісти все про її характер, вік та навіть вагу.

Так, приміром, всі водії автомобілів популярної в цілому світі марки Mercedes вважаються успішними та заможними. Окрім того, німці впевнені, що найбагатші водії їздять на Jaguar: їхній щомісячний дохід становить приблизно 6,4 тис. євро.

Гіпотетична місячна зарплата водіїв Mercedes коливається в межах 3,8 тисяч євро. Популярні автомобільні марки BMW та Audi займають значно нижчі позиції. Так, за словами учасників опитування, водії знаменитої баварської марки в середньому заробляють близько 2,6 тисяч євро, тоді як власники Audi ще менше - 2,4 тисячі євро на місяць.

Водіїв Mercedes вважають товстунами
Водіїв Mercedes вважають товстунами

Зате водії баварських марок у категорії «вік» показують значно кращі результати. Так, водіям BMW, на думку більшості респондентів, приблизно 37 років, власникам Audi – десь близько 38. Інша ситуація з дорожчими авто: як вважають опитані, водіям Mercedes та Jaguar вже зовсім не далеко до пенсії - 54 і 57 років.

Що ж стосується водіїв Mercedes, то 92% опитаних водіїв оцінюють їх як міщан, а 72% респондентів приписують їм гордовитість. Однак серед водіїв Jaguar цей показник значно вищий: тут він сягає 93%. Натомість водії BMW вважаються простодушними, хоча й виглядають вони зарозумілими для 76% опитаних. У порівнянні з усіма іншими власниками авто, водії на Audi вважаються веселунами.

Цікавою є також думка про вагу водіїв. Так, приміром, 83% респондентів вважають водіїв Mercedes товстунами, тоді як водіїв Jaguar огрядними назвали лише 26% респондентів.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.