Вузькі джинси шкодять здоров'ю Автор: lesya · Опубліковано: 15.12.2011 20:59 · Розділ: Краса і здоров'я

Мода на джинси різного фасону постійно змінюється, однак щільно облягаючі джинси залишаються актуальними завжди. Та мало хто знає, що такий фасон може викликати певні проблеми зі здоров'ям. Свербіння та оніміння в області стегон, заціпеніння та поколювання – це перші та найосновніші симптоми невралгії латерального шкірного нерву стегна, викликаної носінням занадто вузького одягу.

Так, нещодавно вченим вдалося з'ясувати, що занадто тісні джинси не лише надають вам стрункості, але й можуть стати причиною виникнення болю в ногах. Стан, викликаний тривалим носінням занадто вузького одягу, вчені назвали «невралгією латерального шкірного нерву стегна», або ж «синдромом сверблячого стегна». Цей тимчасовий стан виникає тоді, коли навколостегонні нерви - латеральні шкірні стегнові нерви – перебувають під постійним тиском. Основні симптоми цього розладу, як зазначалося вище, включають оніміння, свербіння, відчуття печіння вздовж стегон тощо.

За словами фахівців, зазвичай «синдромом сверблячих стегон» страждають люди, які постійно носять тяжкі предмети на рівні живота: будівельники, поліцейські та вагітні жінки. Однак останнім часом експерти помітили, що на дивні неприємні відчуття в стегнах скаржаться молоді дівчата. Отож фахівці дійшли висновку, що справа тут у занадто вузьких джинсах, які стали невід'ємною частиною молодіжної моди останніх років.

Облягаючі джинси викликаютьсиндром
Облягаючі джинси викликаютьсиндром

«У деяких осіб нерви особливо чутливі до тиску. Отож все, що стискає область стегна, може стиснути нерв та спричинити виникнення захворювання», - розповів доктор Джон Інгленд (John England).

Тому, за твердженням фахівців, якщо у вас раптом з'явилися симптоми невралгії стегна, не впадайте у відчай. Цей стан тимчасовий, і ви позбудетеся дискомфорту, як тільки почнете носити джинси більшого розміру.

Для прикладу цього захворювання медики наводять історію 28-річної жінки, яка, одягнувши свої улюблені вузенькі джинси на зустріч з друзями, близько години провела в сидячому положенні. Далі дівчина спробувала встати. «Це було дуже дивне відчуття – так, ніби моя нога просто заснула", - зізналася вона.

Джерела: http://www.aif.ru

http://www.health-ua.org


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.