У Китаї відкрився ресторан-туалет Автор: lesya · Опубліковано: 15.12.2011 18:35 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно у китайському місті Хангжу відкрився недорогий ресторан під назвою The Modern Toilet Restaurant, основною особливістю якого досить незвичний інтер'єр. Так, присісти відвідувачі тут зможуть тільки на унітаз, замість серветок офіціант принесе рулон туалетного паперу, а їсти тут доведеться з біде.

І, як не дивно, новий ресторан припав до душі клієнтам. Так, незважаючи на таку збочену модель ресторанного бізнесу, аналогічний ресторан-туалет був відкритий раніше на острові Тайвань. І, слід зазначити, він вже користується чималим успіхом у туристів та мешканців міста Тайпей. У даному контексті тайванські підприємці серйозно замислилися над створенням цілої мережі туалетних ресторанів.

Однак дивують своєю неординарністю не лише китайці. Так, ресторанів з дещо нестандартними рішеннями в оформленні інтер’єру, обслуговуванні та й, зрештою, в усьому іншому, що стосується роботи закладу, багато по цілому світі. Ось, приміром, декілька з них:

- "Aurum" - сінгапурський ресторан у лікарняному стилі, персонал якого допоможе вам відчути себе інвалідом...

- "Dining Dog Café" у США запропонує чудово провести час вашим домашнім улюбленцям.

- Ресторан "Cabbage and Condom", розташований у Таїланді, виступає за безпечний секс та планування сім'ї. З цієї причини презервативи там всюди - навіть на головах офіціантів.

- Любите попоїсти прямо в ліжку? Тоді ресторан Duvet в Нью-Йорку до ваших послуг.

- А якщо вам не до душі якість обслуговування у звичних вам ресторанах, тоді відвідайте "Rude Service Restaurant" у Чикаго - тут вам точно продемонструють, що таке насправді огидне обслуговування.

- Відчути себе ув'язненим ви зможете сидячи за гратами в тайванському ресторані "The Jail".

Пообідати за гратами ви зможете в рестораніThe
Пообідати за гратами ви зможете в рестораніThe

- "Rising Sun Anger Release Bar" у Китаї - ідеальне місце для тих, хто полюбляє зганяти свою лють на інших, у даному випадку – на офіціантах. Тут на них можна кричати, замахуватися, бити посуд та навіть кидатися стравами. Загалом, це чудове місце для зняття стресу.

- Якщо вам в житті не вистачає еротики, то відвідайте "Hadaka Sushi" в Лос-Анджелесі (США): тут вам запропонують скуштувати суші прямо з тіл дівчат.

- І, нарешті, "Nocti Vagus" в Берліні – чудовий ресторан з пречудовою їжею... Щоправда, в цьому ресторані прийнято трапезувати в повній темряві...

Джерело: http://www.topnews.ru/

http://www.wday.ru/


Інші новини розділу