В Криму обладнали лазню на колесах Автор: lesya · Опубліковано: 15.12.2011 16:10 · Розділ: Цікаві факти

Мешканцям та відвідувачам півострова Крим пропонують вельми цікаву послугу: тут надається унікальна можливість попаритися де-небудь в лісі, поблизу озера чи водоспаду, - одним словом, де душа забажає. Оригінальна ідея обладнати справжнісіньку сауну в кузові вантажівки прийшла в голову двом друзям родом із Севастополя. Палкі шанувальники російської бані вже давно мріяли попотіти в лазні на природі, пірнути розпареними не в басейн, а в холодне море, або ж постояти під крижаними струменями льодового водоспаду.

- Ми збудували першу в Криму лазню на колесах, однак, як виявилося, в Україні ця ідея не нова, - розповіли власники диво-сауни. – Так, приміром, послуги пересувної лазні доступні в Луганську та Павлограді.

У Криму пропонують послуги лазні на колесах
У Криму пропонують послуги лазні на колесах

Що ж стосується кримського пересувного фургончика, то тут все як у справжній лазні - з душовою кабінкою, парною та банними аксесуарами. Є тут навіть масажист. І, що важливо, вартість всього цього задоволення, як на теперішній час, порівняно невисока – близько 200 гривень на годину. Розрахована лазня на колесах на шістьох осіб, а вартість доставки вантажівки входить у вартість сауни, точнісінько так, як і вартість простирадл, рушників, банних шапок та рукавиць, масла та відвару на травах.

- Ми почали працювати недавно - всього декілька місяців, але вже відчули, що лазня на колесах на півострові затребувана, - говорять власники вантажівки. – Нам уже доводилося виїжджати в гірське селище Кизилове, на морське узбережжя бухти Омега в Севастополі. Вибір місця залежить безпосередньо від бажань клієнта. А послуги ми надаємо як цілим сім’ям, так і закоханим парам. Мінімальне замовлення розраховане на дві людини.

І на завершення додамо: власники вантажівки запевняють, що лазня обладнана за всіма вимогами техніки безпеки, тому можливість загорання виключена.

Джерело: http://news.siteua.org


Інші новини розділу