В автомобілях Smart функцію дзеркал заднього виду виконуватиме iPhone Автор: lesya · Опубліковано: 15.12.2011 09:15 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно німецькі фахівці у сфері автомобілевиробництва запропонували доволі цікавий концепт «смарткара», у якому замість звичного дзеркала заднього виду використовуватиметься сенсорний екран iPhone.

Окрім того, невелика німецька компанія, яка завоювала популярність у Європі у зв'язку з винаходом "мікрокару" для європейських споживачів, розробила "смартпікап" для доріг Північної Америки. Автомобільна новинка отримала назву Smart For-US.

Цей новітній концепт повинні представити на північноамериканському міжнародному авто шоу, яке пройде в Детройті з 14 по 22 січня наступного року. За словами винахідників "смартпікапа", їхнє авто настільки «крихітне», що може з легкістю вміститися у вантажному відсіку стандартного американського пікапа.

Німецькі авто використовуватимуть iPhone замість дзеркал заднього виду
Німецькі авто використовуватимуть iPhone замість дзеркал заднього виду

Повідомляється також, що довжина німецької автомобільної новинки сягає трьох з половиною метрів, а висота становить півтора метра.

Цікавим є те, що високотехнологічне обладнання "смарткара" розміщується в смартфоні, який встановлюється на "торпеді" - на панелі датчиків та управління автомобілем в спеціальному утримувачі замість дзеркала заднього виду.

Таким чином за допомогою смартфону та встановленої на авто інтегрованої відеокамери водій може спостерігати за тим, що відбувається позаду автомобіля. Окрім того, німецький концепт-кар, створений для США, позбавлений звичного для американців оглушливого моторного реву - Smart For-US працює виключно на електриці.

Автомобіль оснащений 55-кіловольтним електромагнітним двигун з нульовими показниками шкідливості для навколишнього середовища. Німецькі винахідники також підкреслюють, що їхній двомісний смарткар зовні малий, зате всередині простору вистачає, автомобіль надзвичайно безпечний та комфортабельний.

А головне - він працює повністю на електриці, включаючи два велосипеди на електричній тязі, розміщені в кузові пікапа. За словами спеціалістів, ці велосипеди заряджаються в міру руху електропікапа Smart for US.

Джерело: http://www.point.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.