Позиція чоловічих журналів нічим не відрізняється від поглядів ґвалтівника Автор: lesya · Опубліковано: 14.12.2011 21:50 · Розділ: Суспільство

Результати дослідження, проведеного нещодавно вченими Британського психологічного товариства, вражають: виявляється, що описи жінок, опубліковані так званими "чоловічими журналами", майже нічим не відрізняються від поглядів ґвалтівників, які відбувають покарання у в'язницях. Результати дослідження опубліковані в науковому журналі British Journal of Psychology.

Дослідники вказують на небезпеку сексуалізації жінок в ЗМІ, закликаючи розпочати боротьбу з цим потворним явищем.

Так, в ході проведеного дослідження вчені підібрали цитати з інтерв'ю чоловіків у віці від 18 до 46 років, опубліковані в популярних журналах Loaded, Nuts та Zoo, порівнявши їх з висловлюваннями засуджених за сексуальне насильство злочинців. І виявилося, що переважна більшість піддослідних чоловіків не зуміли визначити, чиї ж, власне, слова цитуються.

І що найцікавіше: коли цю збірку висловлювань показали групі жінок, останні заявили, що цитати з чоловічих журналів набагато принизливіші й образливіші для них, ніж промови ґвалтівників.

Чоловічі журнали пропагують насильство (фото з сайту ura-inform.com)
Чоловічі журнали пропагують насильство (фото з сайту ura-inform.com)

Так, один з ґвалтівників говорив, що дівчата, вдягнувши короткі спідниці та використовуючи яскраву косметику, самі "напрошуються" на зґвалтування, тим часом як у чоловічому журналі було сказано, що в дійсності жінки люблять, коли їх зв'язують, отримуючи "рідкісну можливість" відчути себе безпорадною жертвою.

У дослідженні наводиться ще образливіша фраза з лексикону журналу для чоловіків: "Дівчатка як пластилін: якщо їх підігріти, вони зроблять для вас все, що завгодно".

Джерело: http://www.newsru.co.il


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.