Імам: мусульманським жінкам слід заборонити купувати огірки, банани та моркву Автор: lesya · Опубліковано: 14.12.2011 13:26 · Розділ: Релігія

Нещодавно анонімний імам шокував, мабуть, увесь світ – мусульманський та немусульманський, опублікувавши релігійне твердження в журналі європейських мусульман el-Senousa. Висловлювання стосується огірків та… жінок.

Вони (огірки), а також банани та інші овочі й фрукти подібної форми пробуджують в жінок сексуальні фантазії. Для того, щоб уникнути такої напасті, імам радить займатися покупкою огірків третій стороні - близькому родичу по чоловічій лінії, який, до того ж, повинен нарізати огірки, якщо якійсь мусульманці раптом заманеться їх скуштувати.

До списку небезпечних овочів імам зарахував також моркву та цукіні.

Банани пробуджують у жінок сексуальні фантазії (фото взято з сайту upodrug.ru)
Банани пробуджують у жінок сексуальні фантазії (фото взято з сайту upodrug.ru)

Зрозуміло, що така новина викликала хвилю обурення з боку ліберально-мусульманської громадськості, яка справедливо вважає, що такого роду директиви виставляють її в безглуздому світі. Одна розгнівана лівансько-данська блогерша написала: "Якщо нам не можна наближатися до огірків з морквою, то чоловікам слід заборонити наближатися до динь!"

До речі, що стосується бананів, то ці продукти і справді не такі вже й безневинні. Так, нещодавно дослідники довели, що вони здатні запустити в організмі процеси, схожі на ті, які відбуваються під час інтимної близькості.

Вчені говорять, що дієта, яка передбачає посилене споживання бананів, шоколаду, інжиру, молока та жирних сортів риби, запускає в організмі ті ж самі біохімічні процеси, що й секс. Як відомо, під час статевого акту в організмі виробляється гормон задоволення дофамін та гормон підвищеного настрою серотонін. А на сам момент оргазму в кров надходять гормони щастя ендорфіни, говорять фахівці.

Ці хімічні реакції дозволяють називати секс антидепресантом. Ясна річ, дієта секс замінити не зможе, але напевно покращить настрій та моральний стан. Окрім того, спеціалісти твердять, що підвищити настрій можна за допомогою сміху, занять спортом та мистецтвом.

Джерело: http://www.mignews.com

http://www.imdiet.net


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.