Дім Майкла Джексона відкрили для фанатів Автор: lesya · Опубліковано: 14.12.2011 10:47 · Розділ: Події у світі

Цими днями будинок знаменитого Майкла Джексона відкрили для шанувальників: фанати короля поп-музики отримали унікальну можливість відвідати останнє помешкання кумира до того, як все, що в ньому, продадуть з молотка.

Розкішний особняк Майкла Джексона розташований у Лос-Анджелесі - саме тут співак прожив останніх два роки свого життя. Повідомляється, що особняк був відкритий для відвідування всього лише один день - 10 грудня.

Шанувальники поп-ідола змогли вперше та востаннє заглянути всередину будинку кумира, своїми очима побачити, як виглядав останній притулок співака. А вже найближчим часом вся обстановка стане частиною аукціону дому Julien. Дозвіл на проведення подібної екскурсії дала матір музиканта - Кетрін Джексон.

Найвідданіші фанати Майкла Джексона заздалегідь підготувалися до такого важливого візиту, написавши кілька сотень послань, листівок та різдвяних прикрас, які згодом передадуть сімейству Майкла.

«Він, як і раніше, надихає нас на творчість. Ми принесли невеликі сувеніри, які виготовили своїми руками, - так ми хочемо вшанувати пам'ять великої людини та дати зрозуміти його близьким, що ми ніколи не забудемо Майкла», - говорить одна з шанувальниць співака.

Що ж стосується аукціону, то на торги виставлять десятки предметів мистецтва та меблів, включаючи двоспальне ліжко, на якому й знайшли тіло артиста в ніч на 25 червня 2009 року.

До речі, серед дорогих елементів декору трапляються й зворушливі дрібниці, які належали особисто Джексону та його дітям. Серед них - грифельна дошка, на якій один з нащадків Майкла написав: «Я люблю свого татка!»

Ліжко, на якому знайшли тіло Майкла, піде з молотка
Ліжко, на якому знайшли тіло Майкла, піде з молотка

А на дзеркалі, яке висіло у спальні співака, можна побачити напис, зроблений самим Джексоном: «Тренування. Досконалість. Березень, квітень, травень». Цей напис стосується періоду інтенсивної підготовки артиста до туру This is it.

«І навіть незважаючи на те, що не всі речі, які продаватимуться з молотка, належали Майклу Джексону, вони залишаються надзвичайно цінними, адже саме ці предмети оточували знаменитість протягом останніх місяців його життя», - розповів глава аукціонного дому Julian Даррен Джуліан.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу