У німецькому готелі поселилися змії Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2011 15:50 · Розділ: Події у світі

Цими днями поліція Кельна затримала трьох постояльців готелю, виявивши у їхніх номерах близько сотні змій, 70 черепах та 20 жаб яскравого забарвлення, повідомляє CNN.

Так, минулого тижня у п’ятницю (9 грудня) служитель готелю побачив на сходах змію. Чоловік злякався і одразу ж викликав поліцію. Перевіривши всі без винятку приміщення готелю, правоохоронці виявили джерело поширення змій. Як з'ясувалося, плазуни вибралися з багажу трьох китайців, які зупинилися в одному з номерів готелю. Як уже зазначалося, усього поліцейські нарахували близько 100 змій, 70 черепах та 20 тропічних жаб. Зрозуміло, власників багажу негайно заарештували за підозрою в контрабанді екзотичних тварин, однак згодом відпустили під заставу в декілька тисяч євро.

"Після того, як злочинці сплатили заставу в розмірі декількох тисяч євро, їх випустили на волю", - розповів журналістам представник кельнської поліції Стефан Кірхнер.

Очевидно, китайці були звичайнісінькими контрабандистами, які займалися ввезенням тварин в країни Європи. Та яке ж звинувачення їм пред'являть, поки що невідомо. Також залишається незрозумілим той факт, як саме поліція планує знову їх відшукати, після того як всі троє затриманих були відпущені під заставу.

У готелі правоохоронці виявили близько сотні змій
У готелі правоохоронці виявили близько сотні змій

Повідомляється також, що змій, черепах і жаб прихистив Кельнський зоопарк, де на даний час фахівці намагаються з'ясувати їхню видову приналежність. Поки що невідомо, наскільки рідкісними є виявлені в готелі види плазунів та земноводних. Нез’ясовано також, чи є вони отруйними, однак яскраве забарвлення жаб свідчить на користь цієї версії.

До речі, за даними Ukranews, у березні цього року співробітники індонезійської митниці запобігли спробі контрабандою вивезти з країни близько 40 пітонів. Тварин, яким попередньо ввели усипляючі препарати, виявили в багажі двох мешканців Кувейту.

Джерело: http://lenta.ru

http://ukranews.com


Інші новини розділу