Rammstein поховали себе заживо Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2011 11:48 · Розділ: Музика

Знаменитій німецькій групі "Rammstein" вже вкотре вдалося вразити всіх, і не лише в плані музики. Так, прямо перед O2 World Ареною, розташованою в густому гаю Фрідріха, група спорудила мавзолей, тим самим поставивши собі пам'ятники вже за життя.

Ось так, без сумніву, екстравагантно позначили початок свого гастрольного турне німецькі рокери. Повідомляється, що гастролі пройдуть в підтримку першого офіційно випущеного альбому "Made In Germany 1995 - 2011". Серед композицій платівки - 15 найвідоміших пісень групи, наново перезаписаних, а також нова пісня "Rammstein" "Mein Land". До речі, перші концерти в рамках туру вже відбулися в Берліні 25 і 26 листопада цього року.

Німецькі рокери не задовільнилися випуском лише "the best", вони влаштували справжній перформанс. Як уже зазначалося, група достроково відкрили мавзолей пам'яті самих себе. Споруда розташована безпосередньо перед будівлею концертного майданчика "O2 World". У мавзолеї виставлені нібито "посмертні" гіпсові бюсти всіх учасників знаменитої рок-групи.

У мавзолеї виставилипосмертні бюсти рокерів
У мавзолеї виставилипосмертні бюсти рокерів

Та це ще не все: бюсти музикантів до мавзолею привезла похоронна процесія – запряжений кіньми катафалк. Ясна річ, біля мавзолею одразу ж утворилася черга з шанувальників. А всередині будівлі кожен бажаючий міг поділитися ступенем своєї втрати, зробивши відповідний запис у спеціальній книзі. Все це, зрозуміло, знімали на відео, яке згодом використали у якості промо-відео "Rammstein" до випуску збірника.

Що тут говорити: музиканти й справді вміють вразити власною оригінальністю не лише на сцені, але й у навколишньому сірому світі.

І на завершення додамо: незважаючи на свої похорони, колектив мерців виступить живцем у Москві 10 та 11 лютого в СК «Олімпійський»

Джерела: http://kp.ru/

http://rockyou.kiev.ua


Інші новини розділу