"Мені соромно!": Суонк вибачилася за присутність на дні народження Кадирова Автор: lesya · Опубліковано: 12.12.2011 23:55 · Розділ: Події у світі

"І хоча це зайняло декілька місяців, але Хіларі Суонк, врешті-решт, зрозуміла, що весь світ думає про її рішення прийняти шестизначну суму за участь у святкуванні 35-річчя чеченського авторитарного лідера Рамзана Кадирова", - пише популярне видання Indendent.

"Мені дуже соромно, - зізналася актриса. - Перш за все, я повинна була дізнатися, куди їду, навівши ретельніше довідки. Я обіцяю, що більше нікуди не поїду, не довідавшись всього, що треба".

Повідомляється також, що 37-річна Суонк вибачилася в ефірі американського телешоу Джея Лено минулих вихідних, сподіваючись покласти край скандалу, який вибухнув у жовтні, одразу ж після того, як на популярному відеохостингу YouTube з'явилися кадри, де актриса стоїть на сцені в центрі Грозного і, посміхаючись Кадирову, говорить: "З днем народження, пане президенте!". Окрім Суонк на святі були присутні співак Сіл, актор Жан-Клод Ван Дамм та скрипалька Ванесса Мей.

Отож у даному контексті Суонк пообіцяла пожертвувати зароблені нею кошти на добрі справи, та поки що жодна благодійна організація не підтвердила отримання коштів.

Суонк була присутня на святкуванні дня народження Кадирова (фото взято з сайту novayavolna.com)
Суонк була присутня на святкуванні дня народження Кадирова (фото взято з сайту novayavolna.com)

«Запрошення десь виступити я отримую постійно. Що стосується цього скандального випадку, то турецька компанія з будівництва й торгівлі нерухомістю запросила мене для того, щоб я допомогла їм провести свято на честь відновлення зруйнованих війною міст, а також провести зустріч з людьми, які пройшли через усе це та зуміли почати нове життя. Ось як все мені представили, і я подумала собі: "Звичайно, я згідна!". Та коли я була там, мене попросили привітати президента Кадирова з Днем народження, що я ні, на мить не задумуючись, зробила. Мені соромно, що я не вивчила ситуації детальніше, та я не знала про те, хто такий президент Кадиров. Повірте, я більше ніколи не прийму запрошення, не вивчивши всю попередню інформацію»,- говорить актриса.

Джерела: http://inopressa.ru/

http://mignews.com.ua


Інші новини розділу