У Японії представили складані автомобілі Автор: lesya · Опубліковано: 12.12.2011 16:15 · Розділ: Авто-мото

Нову концепцію мініатюрного міського електромобіля цими днями представили співробітники японської компанії Kowa Tmsuk. Основна особливість моделі під назвою Kobot полягає в тому, що новий електромобіль може шляхом натискання кнопки на смартфоні водія чи власника авто ставати надзвичайно компактним.

Так, на виставці Tokio Motor Show 2011 компанія Kowa Tmsuk представила публіці три нових електромобілі: двомісну модель Kobot Pi та дві одномісні: Kobot Beta і Kobot Nu.

Автомобілі можуть складатися
Автомобілі можуть складатися

Щоправда, двомісна модель авто так і не продемонструвала глядачам своїх можливостей на ділі. Однак її одномісні «побратими» здивували всіх присутніх. Розроблені японськими фахівцями авто являють собою триколісні гібриди мотоцикла та електромобіля з висувним заднім колесом та складним сидінням. У складеному вигляді Kobot Beta «зменшується» на 30 сантиметрів, а Kobot Nu - на цілих 40! В результаті такого майже казкового перетворення кожен новий електромобіль займає на стоянці менше одного квадратного метра.

До речі, при таких мініатюрних розмірах автомобілі Kobot можуть розвивати близько тридцяти кілометрів на годину – зауважимо, швидкість цілком пристойна для таких «малюків». Окрім того, для кожної моделі передбачений і низькошвидкісний «пішохідний» режим, призначений спеціально для руху в пішохідних зонах.

Розробники нових моделей Kobot запропонували витончене рішення і для брелока сигналізації. Його роль виконуватиме звичайнісінький смартфон зі спеціальним додатком. Щоправда, при всій своїй оригінальності та красі таке рішення викликає сумніви у фахівців з приводу безпеки авто.

Нагадаємо також, що підприємство Kowa Tmsuk виникло в результаті успішної взаємодії двох компаній - компанії Kowa, яка займається виробництвом медичного обладнання, та Tmsuk – займається виробництвом роботів. На сьогоднішній день керівництво обох підприємств активно займається пошуком нових партнерів, плануючи налагодити серійний випуск крихітних електромобілів вже до осені наступного року.

Джерело: http://www.epochtimes.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.