Лондонський готель пропонує спеціальні номери для самотніх дам Автор: lesya · Опубліковано: 12.12.2011 10:56 · Розділ: Цікаві факти

Ні для кого не секрет, що саме у Великобританії кожна жінка зможе відчути себе справжньою леді. І цьому сприяє не лише сам дух аристократичної Англії, але й різноманітні послуги та пропозиції, спрямовані на те, щоб зробити ваш відпочинок максимально зручним і приємним. Ось, приміром, знаменитий лондонський бутік-готель Dukes London пропонує спеціальні номери для самотніх дам.

Як повідомляє видання Breaking Travel News, симпатичний бутік-готель Dukes London, розташований в центрі району Mayfair, пропонує самотнім дамам комфортну обстановку та насправді королівський сервіс.

Ідея надавати послуги самотнім жінкам з’явилася після того, як генеральний директор готелю Дебра Дуга (Debrah Dhugga) на власній шкурі відчула всі труднощі самотньої подорожі. Отож жінка наважилася вирішити цю проблему, і тепер готель пропонує спеціальні номери, так звані номери герцогині - Duchess Rooms, у яких все призначене для забезпечення максимального комфорту дам.

Готель пропонує послуги самотнім жінкам
Готель пропонує послуги самотнім жінкам

Так, у готелі передбачено все, що може знадобитися діловій жінці в подорожі чи пані, яка навідалася в Лондон для того, щоб відпочити. Готельний службовець (обов’язково дама) одразу вручає гості персональну вітальну картку від директора, проводжаючи у номер, де надають всі послуги - від покоївки до домашніх тапочок.

Окрім того, у номері є спеціальне зручне дзеркало для нанесення макіяжу, фен та інші аксесуари, ароматний букет квітів та кошик з фруктами – такий собі комплімент від готелю. Великий вибір глянцевих журналів не дозволить нудьгувати, а нитки з голками зможуть врятувати в разі виникнення якоїсь непередбачуваної ситуації. Окрім того, тут є ще й спортивний зал та жіночий зал в лонжі. До речі, цього року Dukes London отримав почесну нагороду за «жіночий сервіс» - World Travel Awards.

Джерело: http://news.turizm.ru

http://www.hotelnews.ru


Інші новини розділу