В англійській мові з'явилося мільйонне слово Автор: Вікторія · Опубліковано: 11.06.2009 15:55 · Розділ: Цікаві факти

Лінгвістичне дослідження Global Language Monitor показало, що до англійської мови долучилося мільйонне слово. Ним стало поняття Web 2.0. Крім загальновживаних понять, науковці враховували слова зі сленгу, запозичення з інших мов та тисячі термінів, які були виявлені в ході інтернет-моніторингу.

«Поява мільйонного слова говорить про те, що наступила ера англійської мови як першої дійсно глобальної мови», – сказав Ліг Пейак, президент та головний словесний аналітик Global Language Monitor. Проте погоджуватися чи ні із словами Пейака залежить від того, як розуміти саме поняття «слово». Так, в 2005 році в словнику Oxford English Dictionary було 301,1 тис. слів. Разом з різними словосполученнями виходило 616,5 тис. словоформ.

А Global Language Monitor вважав словами все те, що набуло більш менш широкого поширення, зокрема гібриди слів, таких як "чингліш" (китайська англійська), "хінгліш" (хінді англійська), "спангліш" (іспанська англійська), hollywords (слова, створені кіноіндустрією), комп'ютерний жаргон і слова, придумані інтернет-товариством. Таким чином, мільйонним словом стало поняття Web 2.0, яке означає «нове покоління веб продуктів та послуг».

Ще три слова, які передують мільйонному, це Jai Ho!, вираз з хінгліша, що позначає «завершення, виконання», «трущоба» (slumdog), яке стало популярним з виходом фільму «Мільйонер з трущоб», і слово n00b, суміш букв і нулів, яку використовують як насмішку над новачками в співтоваристві інтернет-ігор.

Джерело vzgliad.ru


Інші новини розділу