Черниць змусять приймати контрацептиви Автор: lesya · Опубліковано: 09.12.2011 20:50 · Розділ: Медицина

За словами фахівців, цілком ймовірно, що незабаром всім католицьким черницям доведеться приймати протизаплідні засоби. Таку оригінальну ідею висунули нещодавно австралійські вчені, стверджуючи, що відмова від сексу та відсутність дітей стає основною причиною розвитку раку грудей, яєчників та виникнення пухлин матки.

Результати відповідного дослідження опубліковані в останньому номері журналу Lancet. Опираючись на отримані дані, австралійські вчені, доктор Кара Брітт з університету Монаша та професор Роджер Шорт з Університету Мельбурна, рекомендують протизаплідні таблетки для використання не стільки з метою контрацепції, скільки в якості профілактики цілої низки складних захворювань.

Рак грудей дуже часто виявляють у черниць
Рак грудей дуже часто виявляють у черниць

А вся справа в тому, що через відсутність вагітності та годування груддю, у жінок, які не народжували, протягом життя спостерігається більша кількість менструальних циклів, ніж у тих, що народжували. А це у свою чергу збільшує ризик формування ракових пухлин.

"І якби Католицька церква дозволила приймати контрацептиви всім черницям, то таке рішення значно б знизило ризик розвитку раку. До речі, треба сказати, що ще в далекому 1713 році одному італійському лікарю вдалося встановити, що серед черниць надзвичайно поширений рак грудей", - говорять дослідники.

В експерименті медиків взяло участь 234 жінок у віці 23-39 років, половина з яких протягом щонайменше 3 років користувалася оральними протизаплідними засобами, решта ж учасниць дослідження надавали перевагу іншим способам контрацепції.

На першому етапі експерименту вчені оцінювали душевний та фізичний стан учасниць. І виявилося, що 85 відсотків тих жінок, які вживали гормональні капсули, частенько відзначали невмотивовану агресію, зганяючи її на своїх партнерах. Опитані чоловіки – партнери цих жінок - повідомили, що неодноразово піддавалися необґрунтованим звинуваченням у зрадах.

Джерело: http://www.pravda.ru


Інші новини розділу