У Китаї відкрилася шоколадна виставка Автор: lesya · Опубліковано: 08.12.2011 18:30 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Китаї відкрилася вельми цікава виставка, всі експонати якої виготовлені з шоколаду. Так, у цьому своєрідному «шоколадному парку» представлять близько 200 предметів мистецтва, виготовлених з незвичайного матеріалу.

Шоколадний парк, відкритий у Шанхаї, отримав назву World Chocolate Wonderland. Тут виставлять близько двох сотень шоколадних шедеврів, виготовлених 12 майстрами шоколаду. Територія парку розкинулася на площі 20 тис. квадратних метрів, які тісно заставлені різними композиціями. А щоб вся ця розкіш не розтанула від світла софітів, в павільйонах встановили спеціальні термостати, які підтримують потрібну для збереження експонатів температуру.

Відвідувачі виставки зможуть побачити та оцінити шоколадну репродукцію теракотових воїнів (на виставці їх буде більше 500), шоколадні копії роботів з «Траснформерів», китайських «порцелянових» ваз, картин відомих художників, сумочок від Luis Vuitton та силу-силенну інших цікавих предметів. Та особливе місце серед експонатів належить 10-метровій копії Великої Китайської Стіни. Цеглинки, з яких збудована стіна, вирізані з цілісної шоколадної плити, відлитої з білого та чорного сортів шоколаду.

Всі експонати виставки виготовлені з шоколаду
Всі експонати виставки виготовлені з шоколаду

Також належне враження на публіку справляє виконаний у натуральну величину автомобіль BMW. На створення цього седана пішло чотири тонни шоколаду та шість місяців копіткої праці.

В загальному на виготовлення всіх експонатів виставки витратили більше 80 тонн шоколаду.

Повідомляється також, що виставка буде відкрита з 16 грудня до 19 лютого наступного року. До цього часу роботи художників вже виставлялися в Пекіні, а потім вони вирушать у Гонконг. Організатори виставки обіцяють шоколадні частування для всіх відвідувачів. Окрім того, кожен бажаючий матиме унікальну можливість виготовити щось з цього матеріалу власноруч.

Зауважимо також, що шоколад у Китаї не належить до повсякденних продуктів харчування. Його купують дітям виключно як екзотичні ласощі, а от дорослі їдять шоколад вкрай рідко, іноді навіть раз на рік.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу