Британський художник малює автомобілі... автомобілями Автор: lesya · Опубліковано: 08.12.2011 16:04 · Розділ: Цікаві факти

28-річний британський художник на ім’я Іен Кук винайшов свій власний, без сумніву, унікальний стиль малювання: створюючи шедеври, митець опускає іграшкові машинки з дистанційним управлінням у фарбу, примушуючи їх їздити по полотну так, щоб в результаті виходили дуже яскраві та надсучасні художні витвори. І найцікавіше тут те, що всі картини Кука не лише створені автомобілями, нехай і іграшковими, але й присвячені автомобільній тематиці.

"З дитинства я мріяв стати художником. Та я розумів, що для того, щоб домогтися успіху, мені необхідно чимось кардинально відрізнятися від інших, - ділиться Іен. – Мене завжди захоплювало все, що має колеса, тому в моїй голові з’явилася чудова ідея: якось я подумав, що якщо використовуватиму автомобілі для малювання автомобілів, то це обов’язково вразить аудиторію. Отож протягом кількох років я експериментував вдома, водячи по фарбі іграшковими машинками".

Цікавим є той факт, що така оригінальна ідея прийшла майбутньому художнику в голову після того, як батьки з нагоди Різдва подарували йому автомобіль з дистанційним управлінням, дозволивши псувати його своїми фарбами.

Художник мачає автомобілі у фарбу
Художник мачає автомобілі у фарбу

Зауважимо також, що Іен – не просто якийсь вискочка-бездара з завищеною самооцінкою та викривленим поглядом на світ. Ні, Іен Кук має ступінь магістра в галузі образотворчого мистецтва, а його картини, навіяні захопленням автомобілями та гонками, - справжні витвори мистецтва. Художник полюбляє малювати моделі культових автомобілів, а також портрети автогонщиків.

Окрім самих іграшкових авто, художник в роботі для опрацювання дрібних деталей частенько використовує коліщатка. А для створення великомасштабних картин Іен сідає за кермо справжніх автомобілів, картів та навіть великих вантажівок.

Зауважимо також, що Іена дуже часто просять намалювати куртину в рамках якогось заходу перед аудиторією. Отож він малює по 75-100 художніх робіт на рік.

Джерело: http://drunov.ru


Інші новини розділу