У Німеччині створять "чорний список" туристів Автор: lesya · Опубліковано: 08.12.2011 13:45 · Розділ: Події у світі

Вже найближчим часом у Німеччині планують створити «чорний список» туристів, до якого внесуть людей, яким коли-небудь відмовляли у відкритті візи. Окрім того, сюди увійдуть «схильні до насильства» особи. Найперше братимуть до уваги наступні «огріхи в біографії»: майже напевно до списку потраплять ті, хто подавав невірні відомості про себе, в кого є судимість за статтями про торгівлю людьми, нелегальну трудову діяльність чи проституцію, а також особи, схильні до насильства або які коли-небудь перевищили поріг допустимої самооборони.

На сьогоднішній день німецький парламент вже прийняв документ, спрямований на посилення контролю за видачею віз. Більшістю голосів створення бази даних було схвалено. Опозиція виступає проти нововведення, яке позбавлятиме подорожуючих презумпції невинності.

Дочорного
Дочорного

У даному контексті на згадку приходить історія з «чорним списком» людей, яким відмовлено у видачі візи у США. Цей список налічує десятки тисяч потенційних «терористів», серед яких є й шестирічні діти, і немовлята, випадкові однофамільці та ті, хто потрапив до списку помилково. Та найгірше те, що викреслити свої дані з американського «чорного списку» навіть якщо ніяких претензій у представників служб безпеки до туриста немає, надзвичайно складно, практично неможливо.

Що ж стосується Німеччини, то німецька "чорна" візова база даних може завдати чимало проблем вітчизняним туристам, адже, ймовірно, вона з часом стане спільною для всіх країн Шенгену. А враховуючи всю суворість перевірок німецького консульства, потрапити до «чорного списку» буде дуже просто. Причиною відмови може стати невірно подані агентством дані чи неможливість відтворення точної німецької назви готелю, де турист планує відпочити, тощо.

Джерела: http://www.novosti.travel

http://turist.mirtesen.ru


Інші новини розділу