Фільм "Висоцький. Спасибі, що живий" випередив у прокаті "Сутінки" Автор: lesya · Опубліковано: 08.12.2011 08:24 · Розділ: Кіно

Фільм "Висоцький. Спасибі, що живий" режисера Петра Буслова випередив у російському прокаті четверту частину вампірської саги "Сутінки", яка протягом двох тижнів трималася на вершині хіт-параду.

Так, фільм, який зображує суперечливу та, без сумніву, талановиту постать Володимира Висоцького, зібрав у російському прокаті чималеньку суму - 350 мільйонів рублів або 11150000 доларів. В кінострічці Володимир Висоцький за допомогою комп'ютерних технологій та пластичної маски відтворений з анатомічною точністю, він помирає від передозування морфію та знову дивним чином воскресає.

До речі, касові збори за перші вихідні стали найвищими серед усіх російських проектів цього року. Однак, слід зазначити, що це лише третій результат для російських фільмів: кінострічка "Висоцький. Спасибі, що живий" поступилася «Найкращому фільму» (403 900 000 рублів) та «Nasha Russia: яйця долі» (375400000).

Цікавим є той факт, що до цього часу невідомо, хто ж виконав головну роль у фільмі, зігравши самого Висоцького. Так, ім'я актора з якихось причин відсутнє в титрах. Більше того, за визнанням самих артистів, які знімалися у фільмі, навіть для них ім'я актора залишається таємницею.

Висоцький відтворений з анатомічною точністю
Висоцький відтворений з анатомічною точністю

Зрозуміло, що фільм про Висоцького викликав хвилю як позитивних, так і негативних відгуків. Однак дебютний показ фільму в московському кінотеатрі "Жовтень" пройшов на ура.

Проте відомий російський режисер Юрій Гримов написав розгромну рецензію на фільм. "Захоплення маркетинговими технологіями в кіно - шлях тупиковий, адже маркетинг - річ нежива, - пише Гримов. - І коли неживе доклали до живого, вийшов такий собі "маркетинговий Висоцький", SUPERсхожий, треба визнати. У мене це викликало острах". До того ж, режисерові не сподобалося, що "в першому художньому фільмі про таку чудову, навіть велику людину, на чільне місце поставили наркотики".

Та попри незадоволені відгуки фільм "Висоцький. Спасибі, що живий" відкрив у Берліні тиждень російського кіно, приурочений до 20-річчя встановлення партнерських зв'язків між столицями Росії та Німеччини.

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.