Індійським студенткам заборонили носити джинси Автор: Вікторія · Опубліковано: 11.06.2009 14:08 · Розділ: Суспільство

В індійському штаті Уттар-Прадеш студенткам заборонили носити джинси та інший одяг, який дирекція навчальних закладів визнає «непристойним». Керівники навчальних закладів штату пояснюють введення заборони тим, що таким чином вони сподіваються захистити студенток від домагань з боку чоловіків. «Це єдиний спосіб, щоб зупинити злочини проти жінок», - пояснила журналістам директор одного з коледжів в місті Канпур, Міїта Джамаль.

Студенткам, які продовжуватимуть одягатися «непристойно», загрожує виключення з навчального закладу. Самі дівчата сприйняли нововведення без ентузіазму. Вони говорять, що заборона на носіння штанів швидше додатково принижує їх, ніж захищає.

«Заборона якого-не будь одягу, поза сумнівом, ніколи не вирішить проблему сексуальних домагань», - сказала журналістам аспірант університету Лакнау, Узма (назвати своє ім'я повністю дівчина відмовилася).

Раніше деякі індійські навчальні заклади вже пробували ввести подібні заборони. Але внаслідок протесту учнів реформи не втілювалися в життя. Тим часом, за останні місяці в штаті Уттар-прадеш було зафіксовано декілька випадків нападу членів екстремістських угрупувань індуїстів на жінок, які пили спиртне в барах. Також від нападів страждали закохані пари, які проявляли свої почуття на людях. Екстремісти стверджують, що таким чином вони борються за моральність.

Джерело for-ua.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.