"Титаніку" не вистачило 30 секунд для порятунку Автор: lesya · Опубліковано: 07.12.2011 16:42 · Розділ: Цікаві факти

Всього лише 30 секунд відділяли найбільший пасажирський лайнер "Титанік" та півтори тисячі пасажирів від порятунку в квітні 1912 року. Такі висновки були зроблені в результаті дослідження, проведеного американськими вченими під керівництвом Семуеля Хелперна.

В опублікованій цими днями доповіді "Причини загибелі "Титаніка": Переоцінка через століття" вказується, що рівно півхвилини чергував перший офіцер, 39-річний Вільям Мердок, не наважуючися змінити курс після того, як отримав попередження про появу айсберга прямо по курсу корабля. "Якщо б команду віддали одразу ж після попередження, то вона могла б стати рятівною для "Титаніка", - твердять дослідники.

Якщо б команду змінити курс віддали хоча б на 15 секунд раніше, трагедії вдалося б уникнути (фото взято з сайту pismaotsa.blogspot.com)
Якщо б команду змінити курс віддали хоча б на 15 секунд раніше, трагедії вдалося б уникнути (фото взято з сайту pismaotsa.blogspot.com)

В рамках дослідження вчені проаналізували свідчення Фредеріка Фліта та Роберта Хіченса, який перебував за штурвалом, а також моряка Альфреда Оллівера, який покидав пост.

Згідно з висновками членів комісії з розслідування від 1912 року, айсберг помітили на відстані десь із 500 метрів від корабля, а команду зі зміни курсу віддали одразу ж після трьох ударів у дзвін - попередження про появу попереду перешкоди - та дзвінка по телефону на капітанський місток.

Саме цю версію взяли за основу в знаменитому фільмі Джеймса Камерона "Титанік" (1997).

Однак результати останнього дослідження експертів доводять, що айсберг на момент попередження знаходився на відстані 700 метрів від корабля - майже в хвилині ходу до зіткнення.

Отож 30-секундне зволікання чергового офіцера виявилося фатальним для лайнера. "Якби тоді Мердок відреагував на попередження хоча б на 15 секунд швидше, трагедії вдалося б уникнути", - говориться в доповіді.

Натомість маневрування "Титаніка" почалося за 20 секунд до зіткнення.

Однак автори дослідження впевнені, що повністю покладати вину на першого офіцера було б неправильним - він чинив вірно, спробувавши оцінити ситуацію та виявити, чи зможе лайнер сам обминути айсберг: адже в разі повороту удар міг прийтися по корпусу корабля.

Фахівцям також вдалося з'ясувати ще одну деталь морської біографії Мердока. Виявилося, що одного разу він вже опинявся в подібній ситуації - у 1903 році, на кораблі Arabic, якому, до речі, вдалося уникнути зіткнення із зустрічним судном після того, як офіцер прийняв правильне рішення не змінювати курс.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу