Кассандра Бенксон: красуня з вугрями Автор: lesya · Опубліковано: 07.12.2011 14:22 · Розділ: Цікаві факти

Каліфорнійській школярці Кассандрі Бенксон вдалося прославитися доволі незвичним способом: дівчині, яка страждає від поширеного на сьогоднішній день захворювання - акне, обличчя, спина та плечі якої вкриті бридкими червоними плямами вугрової висипки, вдалося втілити свою мрію, ставши відомою на всю країну красунею. І для цього їй не довелося брати участі у якихось конкурсах: Кассандра просто зняла щоденну процедуру мейк-апу на відео, розмістивши його на популярному ресурсі YouTube.

За дуже короткий період часу цей відеоролик переглянуло більше 2 мільйонів осіб у цілому світі - і одного дня Кассандра "прокинулася знаменитою".

В інтерв'ю програмі Good Morning America Бенксон розповіла журналістам, що така величезна кількість відгуків на її "викриття" стала для дівчини справжнісінькою несподіванкою: "У мене склалося таке враження, що у США просто епідемія вугрової висипки – я отримала відгуки від чоловіків, жінок та навіть літніх людей. Так, мова йде про косметику, та мені здається, що тут порушено щось глибше та важливіше", - говорить школярка.

Дівчина вміє приховувати свої вади
Дівчина вміє приховувати свої вади

Бенксон також поділилася, що захворіла акне ще в третьому класі, й у дитинстві дуже соромилася своїх прищів. Однак з того часу вона розробила власну техніку приховування вад, отож зараз, після якоїсь години роботи, її шкіра виглядає чистою, сяючою та абсолютно природною.

Чого ж хотіла домогтися Бенксон, знімаючи на камеру та показуючи світові власні недоліки? Кассандра говорить, що, використовуючи цей відеоролик, хотіла допомогти своїм одноліткам позбутися багатьох комплексів та повірити в себе. І, треба сказати, судячи з кількості захоплених відгуків, це їй вдалося повною мірою.

Щоправда, не обійшлося тут і без критики: знайшлися скептики, які вважають дівчину "фальшивкою", яка просто виконує завдання косметичних фірм.

Джерело: http://www.newsru.co.il


Інші новини розділу