В Австрії відкрито першу в світі школу сексу Автор: lesya · Опубліковано: 07.12.2011 11:22 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями у Відні відкрилася перша в світі Міжнародна школа сексу. Засновницею цього навчального закладу стала шведська бізнесвумен Ілва-Марія Томпсон. Повідомляється, що один семестр навчання в такій школі коштуватиме близько 2,2 тис. доларів за семестр.

За словами Томпсон, навчатися в «першому в світі коледжі, де викладатиметься практика сексу», може кожен, кому виповнилося 16 років. Особливо зручно студентам обох статей, які живуть у змішаному гуртожитку при школі, де вони одразу ж зможуть виконувати свої «домашні завдання». Після закінчення навчального курсу учням видається диплом.

«Суть нашого навчання полягає насамперед не в теорії, а в практиці», - говорить директор секс-школи. «Основний акцент робиться на тому, щоб перетворити людину в хорошого коханця. Ми займаємося вивченням поз для сексу, техніки кохання, анатомію тощо», - пояснює І.-М.Томпсон.

У Міжнародній школі сексу навчать любити
У Міжнародній школі сексу навчать любити

«У AISOS - Міжнародній школі сексу - вас навчать любити», - впевнена Ільва Марія Томпсон. «Вам, без сумніву, приходилося працювати над своїм інтелектом, м'язами та тілом, та задумайтеся над тим, скільки часу ви присвятили мистецтву кохання?" - запитує вона відвідувачів веб-сторінки школи.

Серед предметів, які вивчаються в навчальному закладі, - історія та теорія сучасної сексуальності. Сексуальні позиції, техніка зваблювання, анатомія - всі ці предмети входять у шкільний курс навчання.

Перший семестр навчання розпочинається 9 січня, та вступити до лав студентів школи можна вже просто зараз. Програма передбачає п'ять основних предметів та три предмети на вибір. Окрім того, у школі планують організувати курси для пар, які зможуть відвідувати заняття на вихідних.

Засновники школи впевнені, що їхній новий проект обов’язково буде успішним. Однак, ясна річ, відкриття секс-школи викликало неоднозначну реакцію в австрійському суспільстві. Показ відвертого рекламного ролика, у якому пара займається сексом, заборонили на місцевому телебаченні. За словами одного з ініціаторів заборони, все це - школа сексу та секс-навчання - загорнуте в красиву обкладинку, та, по суті, це звичайнісінький продаж сексу.

І що цікаво: для того, щоб отримати допуск до випускного іспиту, учням необхідно здати іспити з кожного предмету, які вивчаються у школі.

Джерело: http://www.novosti.travel

http://ivona.bigmir.net


Інші новини розділу