Леді Гага та Крістіна Агілера зняли найгірші кліпи в історії музики Автор: lesya · Опубліковано: 07.12.2011 01:22 · Розділ: Музика

Цими днями популярний музичний журнал New Musical Express (NME) опублікував список найгірших відеокліпів всіх часів і народів.

Перше місце цього рейтингу зайняв дебютний кліп юної співачки Ребекки Блек (їй виповнилося 14) «Friday». Він був розміщений на відеохостингу YouTube на початку цього року та протягом надзвичайно короткого періоду часу назбирав понад 160 млн переглядів, однак більшість користувачів залишали лише негативні відгуки. Влітку кліп визнали найгіршим в історії YouTube, далі його й зовсім знищили. На даний час кліп знову доступний на порталі та знову зібрав 10 млн переглядів.

На другому місці розташувалися американці Kings Of Leon з кліпом на пісню «Radioactive», а замикає трійку найгірших кліпів усіх часів робота британської співачки Сьюзан Бойл, знята на кавер-версію пісні Лу Ріда «Perfect Day».

До списку найгірших кліпів в історії музики потрапили кліпи Lady GaGa, Крістіни Агілери та Джеймса Бланта. А рейтинг найгірших кліпів усіх часів і народів виглядає наступним чином:

Кліп Сьюзан Бойл увійшов до списку найгірших кліпів усіх часів і народів (фото взято з сайту kaputik.net)
Кліп Сьюзан Бойл увійшов до списку найгірших кліпів усіх часів і народів (фото взято з сайту kaputik.net)

На першому місці, як уже зазначалося, розташувалася Ребекка Блек з кліпом на пісню «Friday», друга сходинка у Kings Of Leon з відео на пісню «Radioactive», третій рядок – у Сьюзан Бойл з її «Perfect Day». Далі у рейтингу розташувалися Lady GaGa - «Judas» (на четвертому місці), Ерік Прідз з піснею «Call On Me» - він став п’ятим, Razorlight з відеокліпом на «Wire To Wire» та Pixies з «Velouria» - шосте та сьоме місця відповідно.

На восьмій сходинці рейтингу розташувалася Крістіна Агілера з відеокліпом «Not Myself Tonight», а замикають десятку найгірших кліпів усіх часів і народів The Fray - «How To Save A Life» та Джеймс Блант з піснею «You're Beautiful»

Джерело: http://www.km.ru


Інші новини розділу