Британці відмовляються від дієт Автор: lesya · Опубліковано: 06.12.2011 18:10 · Розділ: Події у світі

За статистикою, на сьогоднішній день люди на 20% рідше підраховують калорії, ніж п'ять років тому. Натомість британці змінили спосіб життя, намагаючись харчуватися більш збалансовано.

Так, ще якихось п'ять років тому лише 50% британців зізнавалися в тому, що гарно харчуються, а на дієті сидів кожен п'ятий мешканець Британії. Натомість на сьогоднішній день близько 67% британців харчуються правильно. А до строгих дієт вдається менше 7% британців.

Результати опитування, проведеного фахівцями, доводять, що більше половини (51%) британців вважають своє харчування правильним, але не дієтичним. Більше третини (38%) учасників опитування хотіли б харчуватися правильно, але їм не завжди це вдається, 10% опитаних постійно вживають шкідливу їжу, і лише 1% британців дотримується модних дієт.

В опитуванні вчених взяло участь більше тисячі осіб. Результати доводять, що кожен п'ятий кидає дієту приблизно через місяць, 11% респондентів взагалі не знають, які продукти слід купувати, щоб харчування було корисним, а кожен другий харчується неправильно через брак часу.

У даному контексті Джеккі Лоудон, прес-секретар Британської дієтичної асоціації, зауважує: "Нас втішили результати дослідження. Адже протягом тривалого часу ми твердили, що замість дієт потрібно раціонально харчування та обирати здоровий спосіб життя. І справді, популярні дієти часто не спрацьовують, а якщо ви по можливості зміните спосіб життя і почнете їсти кориснішу їжу, ваша вага почне знижуватися".

Британці обирають правильний раціон харчування (фото взято з сайту hudalka.ru)
Британці обирають правильний раціон харчування (фото взято з сайту hudalka.ru)

"Люди тепер намагаються харчуватися корисною їжею, розуміючи всю важливість збалансованого харчування для хорошого здоров'я", - додає дієтолог Ліндел Костейн.

До речі, інтерес покупців до корисних для здоров'я продуктів позначився і на продажах у супермаркетах: скоротилися обсяги продажів солодкого та жирного; шоколад, бісквіти й піци поступилися місцем мінеральній воді, йогуртам та фруктовим сокам. В результаті дослідження також виявилося, що британці переосмислили фітнес: замість відвідування тренажерного залу більше половини опитаних (53%) надають перевагу іншим способам підтримки тонусу. Так, близько третини опитаних британців вважають за краще ходити пішки або ж їздити на велосипеді на роботу, ніж записуватися в спортклуб.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу