У 2012 році з'явиться "мусульманський Facebook" Автор: lesya · Опубліковано: 05.12.2011 16:32 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями у Стамбулі група мусульманських бізнесменів домовилася про запуск на початку 2012 року соціальної мережі на зразок Facebook, яка орієнтуватиметься в основному на мусульманську аудиторію. Головна мета SalamWorld.com - «об'єднати мусульманську молодь за допомогою загального погляду на світ і здорових цінностей ісламу, уникнувши при цьому розповсюдження шкідливої інформації», - говорить Ахмед Азімов, віце-президент компанії, якій належить ідея створення сайту.

Головний офіс нового інтернет-підприємства розташовуватиметься в Стамбулі. Окрім того, у нього з'являться представництва в Москві та Каїрі. Пробний запуск мережі заплановано на початок 2012 року, а протягом трьох років функціонування вона повинна набрати 50 мільйонів користувачів.

«Мета цього проекту полягає насамперед у створенні мережі без контенту, забороненого релігією. (...) Для досягнення цього ми створимо велику групу модераторів та спеціальні фільтри. Ми також сподіваємося, що користувачі зможуть модерувати самі себе, відбираючи ту інформацію, яка ними розповсюджується», - пояснив російський бізнесмен з Дагестану.

Мусульмани матимуть власну соціальну мережу
Мусульмани матимуть власну соціальну мережу

Окрім розповсюджуваного самими користувачами вмісту мережа запропонує й інші послуги для мусульман: приміром, путівники по містах із зазначенням розташування мечетей та магазинів халяльних продуктів, різноманітні служби дистанційного навчання та систему консультацій з теологічних чи сімейних питань.

«На даний час ми займаємося купівлею величезних ісламських (документальних) ресурсів в інтернеті, щоб надати їх у розпорядження користувачів нашої мережі», - підкреслив Азімов. «Згодом ми спробуємо створити онлайн-енциклопедію, щось на кшталт ісламської Wikipedia», - додав він.

У відповідь на запитання про фінансування проекту, бізнесмен вирішив не називати ніяких конкретних цифр. «У нас є гроші, тому з цієї точки зору будь-які проблеми відсутні», - відрізав Азімов, уточнивши, що інвесторами даного проекту виступає «група бізнесменів з мусульманського світу».

Джерело: http://inosmi.ru


Інші новини розділу