Пограй в пісюар: нові туалетні ігри для чоловіків Автор: lesya · Опубліковано: 05.12.2011 13:25 · Розділ: Нові технології

За статистикою, кожен чоловік в середньому проводить біля пісюара близько 55 секунд. А нещодавно представники британської компанії Captive Media розробили продукт, який дозволить чоловікам зіграти в нову пісюарну гру, контрольовану потоком сечі. Це буде перша "ігрова консоль хендс-фрі".

Кожен "юзер" матиме вибір з трьох мішеней - там будуть розміщені наклейки "Почати", "Ліворуч" та "Праворуч". Визначати, куди ж, власне, надходить сеча, консоль зможе завдяки інфрачервоним датчикам.

Отож вже зовсім скоро британські чоловіки зможуть зіграти в лижний слалом чи вікторину з різними варіантами відповідей, з яких треба буде вибрати лише одну правильну.

І як тільки користувач ігрового пісюара завершить свою роботу, він одразу ж зможе за допомогою мобільного телефону відправити набрані бали на Twitter або на спеціальну "дошку ігрових оголошень", зіставивши свій результат з таблицею рекордів.

Повідомляється також, що консоль матиме 12-дюймовий плазмовий екран, двоядерний процесор Intel Atom, буде забезпечена бездротовим сенсорним датчиком та Windows7. І що важливо: вбудованої камери там не буде.

Як уже зазначалося, в середньому кожен чоловік користується пісюаром протягом 55 секунд. Протягом життя - це цілих 9 місяців.

До речі, на сьогоднішній день нові "пісяльні приставки" вже встановлені в барі "Екзібіт", розташованому в районі Балем на півдні Лондона. Власник закладу Дрю Уезерхед впевнений, що такі ігри допоможуть пабу вигідно виділятися на загальному тлі схожих закладів.

Тепер у гру гратиме... потік сечі
Тепер у гру гратиме... потік сечі

До речі, ще один паб у Кембриджі також влаштував "попередні оглядини" новому ігровому пісюару. І найазартніші користувачі з'ясували, що, припиняючи та починаючи знову процес сечовипускання, можна домогтися значно вищих результатів. Окрім того, пісюари стали значно чистішими, оскільки чоловіки ціляться в них набагато краще.

Що ж стосується жінок, то у них зовсім інша проблема - довжелезні черги в туалет, однак фахівці Captive Media вже працюють над створенням ігрових приставок для прекрасної половини людства, які будуть розміщуватися біля сушарок для рук.

Джерело: http://www.bbc.co.uk


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.