Сергій Путятов став найшвидшим гітаристом України Автор: lesya · Опубліковано: 02.12.2011 19:32 · Розділ: Музика

Доволі незвичний рекорд встановив цими днями донецький музикант на ім’я Сергій Путятов, зігравши за одну секунду на гітарі аж 30 нот. У Національному Реєстрі України Сергієві відведене місце найшвидшого гітариста України. Музикантові вручили спеціальний сертифікат, який підтверджує, що його досягнення є абсолютним на території Україні.

Зрозуміло, що уловити на слух супершвидку гру музиканта під силу далеко не всім. З цієї причини досягнення Сергія фіксує комп'ютер, розбиваючи звуковий трек на окремі частини.

На таке досягнення музиканта надихнули його ж учні - Сергій дає приватні уроки гри на гітарі; учні гітариста вирішили заради інтересу засікти, скільки ж нот зможе зіграти їхній вчитель. «Учні засікали час на мобільному телефоні, спостерігаючи за тим, як я граю. Результат виявився насправді приголомшливим», - говорить Сергій.

Сергій мріє потрапити до Книги рекордів Гіннеса
Сергій мріє потрапити до Книги рекордів Гіннеса

Повідомляється також, що донецький віртуоз не планує зупинятися на досягнутому, мріючи побити свій власний рекорд. «В мене був план: 27-36 нот. Отож запас в шість нот у мене ще є», - говорить музикант.

До речі, швидкісну гру донецького музиканта поки що визнали лише в Україні, хоча на сьогоднішній день зафіксований світовий рекорд гітариста Дієго де ла Вега складає всього лише 24 ноти за секунду. Зараз Сергій мріє потрапити до Книги рекордів Гіннеса, і вже навіть подав свою заявку.

«Нещодавно мені прислали листа з Книги рекордів Гіннеса. У ньому йдеться, що вони розглядають мій запит. Та це досить довга справа: юристи, фахівці, ціла купа документів, суддя з Англії повинен приїхати для того, щоб особисто зафіксувати рекорд. Зрозуміло, все це займає дуже багато часу, адже всі матеріали потрібно надсилати звичайною поштою», - розповів журналістам музикант-рекордсмен.

Джерело: http://www.segodnya.ua


Інші новини розділу