40 медіа-публікацій, які цікавили користувачів Facebook Автор: lesya · Опубліковано: 02.12.2011 10:45 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно популярна соціальна мережа Facebook опублікувала список 40 медіа-публікацій англійською мовою, якими в 2011 році американські користувачі сайту найчастіше ділилися зі своїми друзями.

"Найвіруснішою" статтею виявилася онлайн-публікація газети New York Times, яка містила супутникові фотографї Японії до та після березневого землетрусу і цунамі (Satellite Photos of Japan, Before and After the Quake and Tsunami). До речі, саме матеріали про японський землетрус, опубліковані іншими виданнями, також посіли восьме, 27-е та 36-е місця.

Авторська колонка журналіста Рона Кларка для CNN "Про що вчителі в реалі хочуть сказати батькам" (What teachers really want to tell parents) та матеріал "Ні, ваш знак зодіаку не змінився" (No, your zodiac sign hasn't changed) New York Times опинилися на другому та третьому місцях рейтингу відповідно. До речі, пожвавлення навколо теми зодіакальних знаків було викликане чутками в пресі про те, що звична система знаків може виявитися неправильною. Отож статті, присвячені темі знаків зодіаку, зайняли також 10-е і 32-е місця.

Американських користувачів цікавила Японія та Стів Джобс
Американських користувачів цікавила Японія та Стів Джобс

Онлайн-публікації про засновника компанії Apple Стіва Джобса, який помер 5 жовтня цього року у віці 56 років після тривалої хвороби, викликали також активну реакцію американських користувачів Facebook. До топ-40 статей, якими вони найчастіше ділилися з друзями, потрапили три матеріали про Джобса.

Не залишився без уваги користувачів і новий дизайн користувальницьких сторінок Facebook, який отримав назву Timeline, і зміни в новинній стрічці - матеріал, присвячений цій темі та опублікований на сайті CNN, зайняв сьомий рядок рейтингу.

Безсумнівним лідером за кількістю "вірусних" публікацій виявився сайт Yahoo, на якому було опубліковано 12 матеріалів списку. На другому місці рейтингу опинився сайт CNN з 10 статтями, а з онлайн-версії газети New York Times та сайту Huffington Post до рейтингу потрапили по сім публікацій. Три матеріали з'явилися на сайті Washington Post, одна стаття була опублікована у Wall Street Journal.

Джерело: http://www.ria.ru


Інші новини розділу